comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Wilshere transferinde son dakika Milan engeli

03 Temmuz 2018, Salı 20:23
FB Transfer: Wilshere transferinde son dakika Milan engeli

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak istediği Wilshere için Milan yeniden devreye girdi. İtalyan basınında yansıyan haberlere göre, İtalyan kulübü Wilshere transferinde ısrarcı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'ye Wilshere transferinde son dakika engeli. Sarı Lacivertli takımın anlaşmak üzere olduğu iddia ettiği yıldız futbolcu için İtalya Serie A takımlarından Milan'ın yeniden devreye girdiği öne sürüldü. 

İtalyan basınına yansıyan haberlerde, Fenerbahçe'nin Wilshere ile anlaşmaya yakın olmasına rağmen Milan'ın bu transferden vazgeçmediği ve yıldız futbolcuya yeni bir cazip teklif sunacağı öne sürüldü. Bu gelişmenin ardından Wilshere'in ne cevap vereceği merak konusu. Yine Football Italia'nın haberine göre Arsenal ile sözleşmesi sona eren Wilshere'in geleceği konusunda hangi takıma gideceğine henüz karar vermediği öğrenildi. 
 

Jack Wilshere nasıl bir futbolcu? Sakatlıkları...


Jack Wilshere'i 'İngilizlerin Emre Belözoğlu'su' şeklinde yorumlayan FutbolArena editörü Sinan Yılmaz, "Tıpkı Emre Belözoğlu gibi bir futbolcu ve tıpkı onun gibi çok sakatlık sorunları yaşadı. Üç yerinden ciddi sakatlıklar geçirdi. İlk olarak ayak bileğinden operasyon geçirdi. Ardından dizinden operasyon geçirdi ve son olarak da kemiğinde çatlak oluştuğu için uzun süre oynayamamıştı. Sakatlıkları nedeniyle bugüne kadar tam 155 maç kaçırmış. Senede 50 maça çıktığını varsayarsak son 6 sezonunun en az 3'ünde sakatmış diyebiliriz" dedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"