comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Volkan Demirel ile sözleşme yenilendi mi?

19 Haziran 2018, Salı 11:32
FB Transfer: Volkan Demirel ile sözleşme yenilendi mi?

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Volkan Demirel ile sözleşme yenilenip yenilenmeyeceği belirsizliğini koruyor. Volkan Demirel, kendisini yeni yönetimden kimsenin aramadığını söyledi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Volkan Demirel ile sözleşme halen yenilenmedi. Fenerbahçe'de Volkan Demirel ise bu konuyla ilgili hayıflanıyor.
 

Fenerbahçe'de Volkan Demirel takımda kalacak mı? (19 Haziran Salı)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe'de uzun yıllardır kalenin sahibi olan kaptan Volkan Demirel'in sözleşmesi sezon sonunda sona ermişti. Başarılı kaleci geçen sezonun özellikle 2. yarısında sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekerken en az 1 sene daha kalede olmak istiyor. Fotomaç'ın haberine göre, tecrübeli file bekçisine halen bir çağrı yapılmadığı bildirildi. Bekleyişe devam eden Volkan'ın kendisi ve transferler hakkındaki haberleri gazetelerden okuduğu kaydedildi.

Volkan Demirel yakın çevresine kulüpten kimsenin kendisini aramadığını söyledi. 


Volkan Demirel'in bu sezon gol yemediği maç sayısı


Volkan Demirel, 25 maçın 9'unda kalesini gole kapatırken ortalaması %36 oldu. Volkan Demirel bu rakamla Fernando Muslera'nın ardından ligin oynadığı maç sayısına göre en az maçta forma giyen kalecisi oldu. 33 lig maçında mücadele eden Fernando Muslera 13 maçta kalesini gola kapattı ve %39,4'lük bir ortalama yakalamıştı.Volkan Demirel bu sezon oynadığı 25 lig maçında ise  23 kez kalesinde gol gördü. Volkan Demirel, ceza sahası içinden çekilen 32 şutun 17'sinde kalesine gole kapatırken ceza alanı dışından da 6 gole engel olamadı.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.