comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Valbuena ve Robben için son dakika (28 Mart 2018 Çarşamba)

28 Mart 2018, Çarşamba 10:33
FB Transfer: Valbuena ve Robben için son dakika (28 Mart 2018 Çarşamba)

FB Transfer haberleri arasında günün öne çıkan gelişmeleri Arjen Robben ve Valbuena haberleri oldu. Fenerbahçe Transfer haberlerinden son dakika gelişmelerini takip edebilirsiniz.

FB Transfer haberleri arasında bugün öne çıkan haberler hangileri? Son dakika Fenerbahçe haberleri arasında Arjen Robben'in transferiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. FB Haberleri içerisinde Mathieu Valbuena hakkında çıkan sürpriz transfer iddiaları da dikkat çekiyor.


Bugünün Fenerbahçe Transferleri: Valbuena, Vasco de Gama'ya transfer olacak mı?


Bugünün Fenerbahçe haberleri arasında öne çıkan gelişme hangisi? Valbuena, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Fotomaç'ın haberine göre, Rio ekibini başkanı Alexandre Campello'nun, Valbuena'nın Brezilya haklarını elinde bulunduran Luis Villacorta ile görüştüğü belirtildi.Campello'nun menajer Villacorta'ya, 2 Nisan'da bitecek transfer süresi içinde Valbuena'ya Vasco da Gama forması giydirmeyi başarması halinde 5 milyon Brezilya Reali (yaklaşık 1.2 milyon euro) menajerlik payı vermeyi taahhüt ettiği iddia edildi.

Mathieu Valbuena için transferde sürpriz iddia
 

Fenerbahçe Son Dakika: Robben imzayı atacak mı?


Bayern Münih ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Arjen Robben'in Fenerbahçe'ye transfer olabileceği iddia edildi. Robben için Fenerbahçe'nin devrede olduğu ve sezon sonunda transfer girişimlerinin başlayacağı öne sürülüyor. Sarı lacivertli kulüpte başkan Aziz Yıldırım'ın Robben'i seçim kozu olarak kullanmayı düşündüğü ifade ediliyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!