comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Tolga Ciğerci resmen Fenerbahçe'de!

31 Ağustos 2018, Cuma 19:49
FB Transfer: Tolga Ciğerci resmen Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe kulübü Tolga Ciğerci ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandığını resmen açıkladı. 

FutbolArena - Tolga Ciğerci resmen Fenerbahçe'de! Bu yaz döneminin en sürpriz transferini Türkiye, ilk olarak FutbolArena'dan öğrendi. Galatasaray'ın sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği Tolga Ciğerci, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan sonra sarı lacivertli formayı giydi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Tolga Ciğerci Fenerbahçe'ye transfer oldu


Galatasaray'da uzun süredir sakatlığı nedeniyle antrenmanlara katılmayan ve teknik direktör Fatih Terim tarafından gönderilmesi rapor edilen Tolga Ciğerci'nin sözleşmesi geçtiğimiz günlerde karşılıklık olarak feshedilmişti. İlk kez FutbolArena'nın duyurduğu Tolga Ciğerci ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı. 

Galatasaray'da uzun süredir sakatlığı nedeniyle antrenmanlara katılmayan ve teknik direktör Fatih Terim tarafından gönderilmesi rapor edilen Tolga Ciğerci'nin sözleşmesi geçtiğimiz günlerde karşılıklık olarak feshedilmişti. İlk kez FutbolArena'nın duyurduğu Tolga Ciğerci transferi resmen açıklandı. 
İŞTE FUTBOLARENA'NIN TOLGA CİĞERCİ TRANSFERİNİ DUYURDUĞU HABER

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA!
 

Kulübümüz, 1992 doğumlu milli oyuncu Tolga Ciğerci ile 1+1 yıllık anlaşmaya varmıştır. Tolga Ciğerci'ye hoş geldin diyor, çubuklu formamız altında başarılar diliyoruz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)