comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Son Dakika Fenerbahçe Transferleri Yerry Mina, Alcacer, Vermaelen (12 Haziran 2018)

12 Haziran 2018, Salı 15:58
FB Transfer: Son Dakika Fenerbahçe Transferleri Yerry Mina, Alcacer, Vermaelen (12 Haziran 2018)

Fenerbahçe'de son dakika transfer haberleri arasında bugün öne çıkan futbolcular kimler? Bugünün Fenerbahçe Transfer haberleri aramalarında öne çıkan gelişmeleri derledik.

Transfer Haberleri - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için bir araya getirdik. Sarı lacivertli takımda Başkan Ali Koç ile Sportif Direktör Damien Comolli ilk olarak teknik direktör sorununu çözüme kavuşturmayı amaçlarken, bir yandan da transfer çalışmalarına başladı. Fenerbahçe'nin transfer gündeminde hangi oyuncular var? 
 

Bugünün Fenerbahçe Transfer Haberleri (12 Haziran 2018)


Fenerbahçe'de günün öne çıkan en önemli transfer haberi Barcelona forması giyen Paco Alcacer, Yerry Mina ve Thomas Vermaelen'in takıma katılacağı iddiası oldu. Sarı lacivertlilerin aynı zamanda Middlesbrough forması giyen Britt Assombalonga ile ilgilendiği iddia edildi. 

Sarı lacivertli takımda Giuliano için Bundesliga'dan Wolfsburg'un devrede olduğu belirtilirken, Josef de Souza için West Bromwich Albion'un yeniden harekete geçtiği belirtildi. İngiliz ekibinde sportif direktörlük görevine getirilen Giuliano Terraneo'nun Brezilyalı oyuncuyu istediği öne sürüldü. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)