comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Salih Uçan, Empoli'ye transfer oldu! Resmi açıklama

16 Ağustos 2018, Perşembe 14:48
FB Transfer: Salih Uçan, Empoli'ye transfer oldu! Resmi açıklama

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Salih Uçan için Empoli ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Salih Uçan, Empoli'ye transfer oldu mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Islam Slimani için düzenlenen basın toplantısında Salih Uçan ile ilgili transfer açıklaması yaptı.
 

Salih Uçan'ın transfer olduğu takım (16 Ağustos Perşembe)


Fenerbahçe Transfer Damien Comolli, Salih Uçan konusunda Empoli ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Fransız spor adamı, Salih Uçan'ın kiralık olarak İtalyan ekibine katıldığını ancak satın alma opsiyonunun da Empoli'de olacağını söyledi.

Comolli yaptığı açıklamada, "Aniden bir şeyler gelişebilir. Her şey olabilir ama tabii FFP dahilinde. Bu arada bugün öğleden sonra Salih Uçan için Empoli ile bir anlaşma yaptık. Salih Uçan'ı kiralık olarak gönderdik ancak oyuncunun satın alma opsiyonunu Empoli'ye verdik.
 

Salih Uçan kimdir, kaç yaşında?


Bucaspor altyapısında futbola başlayan Salih Uçan, 2012 yılında Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Ardından Roma'ya kiralık olarak transfer olan oyuncu geçtiğimiz sezon Sion'da kiralık olarak forma giydi.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!