comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Philip Cocu'nun imza töreni belli oldu! Cocu'nun imza töreni ne zaman?

26 Haziran 2018, Salı 12:34
FB Transfer: Philip Cocu'nun imza töreni belli oldu! Cocu'nun imza töreni ne zaman?

Fenerbahçe'nin takımın başına getirdiği Philip Cocu için düzenleyeceği imza töreninin günü ve tarihi belli oldu. Philip Cocu'nun imza töreni ne zaman? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Philip Cocu için düzenlenecek imza töreninin tarihi belli oldu. Hollandalı çalıştırıcının imza töreni ile ilgili Fenerbahçe'den resmi açıklama geldi.
 

Fenerbahçe'de Cocu'nun imza töreni ne zaman?


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken yönetimin anlaşmaya vardığı Philip Cocu'nun ne zaman İstanbul'a geleceği merak konusu olmuştu. Hollandalı çalıştırıcı bugün gelecek ve yarın imza atacak.

Fenerbahçe'den yapılan resmi açıklamada, "Teknik Direktörümüz Phillip Cocu'nun imza töreni ve basın toplantısı 27 Haziran Çarşamba günü saat 18:30'da yapılacaktır. İmza töreni ve basın toplantısı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde bulunan 1907 Tribünü'nde gerçekleşecektir" ifadeleri yer aldı.

 

Philip Cocu'nun kariyeriHollanda basınında yer alan haberde 7 yaşındaki Luuk adlı taraftarın, Cocu'nun Fenerbahçe'ye gideceği haberlerinden sonra çok üzüldüğü ve annesine, "Neden ayrılıyor? PSV'yi daha çok şampiyon yapacaktı. Buna izin verilmemeli" dediği belirtildi. Luuk'un annesi de oğlunun yazdığı mektuba Cocu'nun cevap vermesi için çağrıda bulundu.  Öte yandan Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik adamla büyük oranda anlaştığı ve PSV Eindhoven ile tazminat maddesinin çözülmesinin ardından resmi imzaların atılacağı iddia edildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)