comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Philip Cocu, Nicolai Jorgensen'i yönetimden istedi iddiası

25 Haziran 2018, Pazartesi 09:47
FB Transfer: Philip Cocu, Nicolai Jorgensen'i yönetimden istedi iddiası

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken göreve getirilen Philip Cocu'nun yönetimden Nicolai Jorgensen'i istediği iddia edildi. Nicolai Jorgensen, Fenerbahçe'ye gelecek mi?

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Damien Comolli, göreve getirilen Philip Cocu'nun raporu doğrultusunda temaslara başlarken Nicolai Jorgensen ismi yüksek sesle dillendirilmeye başlandı.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe'de Jörgensen transferi ne durumda? (25 Haziran Pazartesi)


Fenerbahçe'de basında geçen birtakım transfer iddiaları arasında Nicolai Jorgensen ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Philip Cocu'nun Hollanda'da yakından tanıdığı yıldız futbolcu Nicolai Jorgensen'i yönetime söylediği ve Damien Comolli'nin de girişimlere hız verdiği ifad edildi. Fanatik'in iddiasına göre, 27 yaşındaki yıldız için maliyet araştırması yapan Fransız futbol adamı, vakit kaybetmeden Feyenoord ile teması kurdu. İlk görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenilirken, ilerleyen günlerde somut adımların atılması bekleniyor.


 

Nicolai Jörgensen kimdir? Jörgensen'in oynadığı takımlar


Nicalai Jörgensen, Akademisk BK'nin altyapısından yetişti. 2 sezon Bayer Leverkusen'de forma giyen Nicolai Jörgensen, Kopenhag'da da 4 sezon forma giydikten sonra 2016-2017 sezonunda Feyenoord'a transfer oldu. 27 yaşındaki oyuncu geçen sezon 34 maçta 13 gol atarken 3 de asist yaptı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)