comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Newcastle United, Martin Skrtel'i transfer etmek istiyor (Skrtel ayrılacak mı?)

29 Mayıs 2018, Salı 13:58
FB Transfer: Newcastle United, Martin Skrtel'i transfer etmek istiyor (Skrtel ayrılacak mı?)

Fenerbahçe'nin Slovak savunma oyuncusu Martin Srktel için İngiltere'den çarpıcı bir transfer iddası geldi. Newcastle United, Fenerbahçeli savunmacıya talip oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin deneyimli oyuncularından Martin Skrtel'in adı ada ekipleriyle anılmaya devam ediyor. Glasgow Rangers'ın ardından bu kez Premier Lig ekibi Newcastle United'ın devrede olduğu iddia edildi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Martin Skrtel'i satacak mı? (29 Mayıs Salı)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe'deki 2. sezonunu geride bırakan Martin Skrtel, Liverpool'un başındayken kendisini Premier Lig'e kazandıran Rafael Benitez'in ilgisini çekmeyi başardı. The Sun'da yer alan habere göre, Newcastle United Teknik Direktörü Rafa Benitez, Liverpool'un başındayken transfer ettiği Martin Skrtel'i takımında görmek istiyor. İngiliz ekibi, Fenerbahçe'ye teklifini yaptı.

BENİTEZ ÇOK İSTEKLİ

Newcastle United'ın önerdiği teklifin detayına yer verilmezken Liverpool'dayken transferini bizzat isteyen Rafael Benitez'in bu kez de istekli olduğu belirtildi.

Bugüne kadar hem Skrtel için gelen bonservis teklifleri, hem de Skrtel için ödenecek maaş teklifleri Fenerbahçe ve Slovak oyuncuyu ikna edecek düzeyde olmadı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"