comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Nacer Chadli ve Ozan Tufan gelişmesi (27 Mart 2018 Salı)

27 Mart 2018, Salı 16:08

FB Transfer çalışmaları kapsamında gelecek sezonun planlamasına şimdiden başlarken gündemdeki isim Nacer Chadli. Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında Ozan Tufan'ın durumu da merak ediliyor.

FB Transfer çalışmaları kapsamında Nacer Chadli ile ilgileniyor mu? Son dakika Fenerbahçe Transfer Haberleri aramalarınızda sıcak gelişmeleri bir araya getirdik. Fenerbahçe Transfer çalışması kapsamında Nacer Chadli'yi gündemine aldı. Fenerbahçe Son Dakika Haberleri arasında Ozan Tufan'ın Galatasaray'a gideceği iddiası da dikkat çekiyor.
 

Fenerbahçe Haberleri Bugün: Nacer Chadli transfer olacak mı?


Fenerbahçe haberleri bugün aramalarında 27 Mart 2018 Salı gününün gelişmelerini derledik. Sarı lacivertli ekibin İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich'in Faslı oyuncusu Nacer Chadli ile ilgilendiği öne sürüldü. Akşam Gazetesi'nin haberine göre ise iddia İngiliz basınından. İngiliz basınına göre Fenerbahçe West Ham'ın Fas asıllı Belçikalı oyuncusu Nacer Chadli'nin transferi için girişimlerde bulunuyor.

Fenerbahçe'den Nacer Chadli transferi sürprizi
 

Fenerbahçeli Ozan Tufan, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Fenerbahçe'de sezon başından bu yana eleştirilen Ozan Tufan için Galatasaray iddiası gündeme atıldı. Ozan Tufan'ın Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile çalışmak istediği öne sürüldü. 23 yaşındaki futbolcunun yakın çevresine Fatih Terim'le çalışmak istediğini söylediği öğrenildi. Babası gibi gördüğü Terim'le yeniden çıkışa geçeceğine inanan Ozan, bu yüzden Avrupa'ya gitmek istemiyor. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.