comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Martin Skrtel'den transfer için flaş itiraf

11 Haziran 2018, Pazartesi 09:57
FB Transfer: Martin Skrtel'den transfer için flaş itiraf

Fenerbahçe forması giyen Martin Skrtel, Rus basınına yaptığı açıklamada Zenit'e geri dönüşüyle ilgili soruya yanıt verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer çalışmalarına başlarken takımdaki tecrübeli isim Martin Skrtel, Zenit'e geri döneceğiyle ilgili soruya yanıt verdi. Rus basınına konuşan Skrtel, Fenerbahçe'den takım arkadaşı Roman Neustadter'in Rusya Milli Takımı'nın Dünya Kupası kadrosuna alınmaması hakkında da konuştu. 
 

Fenerbahçe Transfer: Skrtel, Zenit'e transfer olacak mı?


Slovak futbolcu, Dünya Kupası kadrosuna alınmayan Skrtel'in çok iyi bir sezon geçirdiğini ve kadroya alınmamasının kesinlikle iyi bir sebebi olması gerektiğini dile getirerek şunları söyledi:

"Kadroya alınmamasına şaşırdım evet, çünkü Roman'ın bu sezon nasıl oynadığını gördüm. Fenerbahçe'nin en iyi savunmacısıydı ve harika bir sezon geçirdi. Ancak elvette teknik direktör karar verir. Takımda Neustadter'i almamak için iyi bir sebebi olmalı." Neustadter'in en iyi Rus savunmacısı olup olmadığını bilmiyorum ama oyun tarzını çok seviyorum. Topla çok iyi, oldukça saldırgan ve agresif bir yapısı var. Havadan da güçlü bir oyuncu. Rakipler için hayatı zorlaştırıyor."
"ZENIT'E TURİST OLARAK DÖNERİM"

Skrtel, Zenit'e geri döneceğiyle ilgili soruya ise, "Kesinlikle öyle bir şey yok. Zenit'e ancak bir turist olarak dönüp gezerim" dedi.


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.