comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Marco van Ginkel ve Phillip Cocu birlikte geliyor

21 Haziran 2018, Perşembe 10:20
FB Transfer: Marco van Ginkel ve Phillip Cocu birlikte geliyor

Fenerbahçe transfer haberleri gündeminde teknik direktör Phillip Cocu'nun prensi Marco van Ginkel geliyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları son hızla sürüyor. Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Philip Cocu'yu beklerken, Cocu ile birlikte onun prensi Marco van Ginkel'in transferi için de girişimler sürüyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Van Ginkel geliyor mu? (21 Haziran Perşembe)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Marco van Ginkel ismiyle öne çıkmaya devam ediyor. Milliyet'in haberine göre PSV'den Cocu'nun öğrencisi olan Marco van Ginkel için temaslar yoğunlaştı.

Bonservisi Chelsea'de bulunan 25 yaşındaki yetenekli orta sahanın kiralanması için İngiliz kulübüyle yapılan görüşmelerde önemli mesafe katedildi. Genç oyuncunun da maddi konularda anlaşma sağlanması halinde Cocu ile birlikte Fenerbahçe'ye gelmeyi kabul ettiği belirtildi.
van ginkel futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Marco van Ginkel kimdir? Kaç yaşında, golleri ve asistleri


Vitesse altyapısından yetişen ve 20 yaşında 10 milyon euro karşılığında Chelsea'ye transfer olan Van Ginkel, Chelsea'de tutunamadı ve ertesi sezon Milan'a kiralandı. Milan'da da beklentileri karşılayamayan genç oyuncu daha sonra Stoke City ve PSV'ye de kiralık gönderildi. Son 2.5 sezonu PSV'de kiralık geçiren Van Ginkel henüz 25 yaşında ve ülkesinde formunu yeniden yükseltti. Van Ginkel geçtiğimiz sezon tam 16 gol atarken 5 de asist yaptı.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)