comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Kevin Trapp, Bruno Varela, Marco Fabian (26 Ağustos Pazar)

26 Ağustos 2018, Pazar 11:04
FB Transfer: Kevin Trapp, Bruno Varela, Marco Fabian (26 Ağustos Pazar)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün kaleci iddialarıyla dikkat çekiyor. Göztepe mücadelesi sonrasında Sarı-Lacivertli takım transfere yöneldi. 26 Ağustos Pazar Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FutbolArena - FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takım transfer temasları devam ediyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Kevin Trapp, Bruno Varela, Marco Fabian (26 Ağustos Pazar)


Göztepe yenilgisiyle bu sezon ilk 3 haftada 2. yenilgisini alan Fenerbahçe'de kaleci transferi iddiaları ön planda bulunuyor. Sarı-Lacivertli takımda öne çıkan isimler arasında PSG'nin kalecisi Kevin Trapp ve Real Madrid'de oynayan Kiko Casilla bulunuyor. Fanatik ve Türkiye'de yer alan habere göre, Berke Özer'in genç olması nedeniyle Volkan'ın alternatifini arayan Fenerbahçe, rotayı Kevin Trapp ve Kiko Casilla'ya çevirdi. Öte yandan Bruno Varela'da basında geçen diğer isimler arasında bulunuyor.

Orta alan için düşünülen isimlerden biri olan Moussa Sissoko için de çalışmaların devam ettiği ancak Tottenham'ın bu transfere yanaşmadığı ifade ediliyor.

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Moussa Sissoko - Tottenham - Akşam
Kevin Trapp - Paris Saint-Germain - Fanatik
Bruno Varela - Benfica - Fanatik
Kiko Casilla - Real Madrid - Fanatik
Marco Fabian - E.Frankfurt - DHA
İsmail Köybaşı - Atiker Konyaspor - Milliyet

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)