comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Josef de Souza, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

24 Haziran 2018, Pazar 10:00
FB Transfer: Josef de Souza, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Josef de Souza'nın takımdan ayrılıp ayrılmayacağı belirsizliğini koruyor. Josef de Souza, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?

FutbolArena - Fenerbahçe'nin en istikrarlı oyuncularından Josef de Souza ile ilgili transfer konusunda bir belirsizlik yaşanıyor. Adı Premier Lig takımlarıyla anılan Josef de Souza'nın ise bir planı bulunuyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Josef de Souza'yı sattı mı? (24 Haziran Pazar)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Fenerbahçe'de 3. sezonunu geride bırakan ve bu süreçte 3 büyükler arasında en çok forma giyen futbolcu olan Josef de Souza'nın takımdan ayrılmaya niyetinin olmadığı belirtiliyor. Geçen sezon Premier Lig takımlarından 10 milyon Euro'nun üzerinde teklifler alan Josef de Souza için Fenerbahçe yönetimi FFP sıkıntıları nedeniyle oyuncuya gelecek teklifleri bu kez değerlendirmeye alacak. Fanatik'in haberine göreyse Josef de Souza kontratını tamamlamak istiyor.1 yıl sözleşmesi bulunan Brezilyalı orta saha oyuncusu, bonuslarla birlikte senelik 3 milyon Euro'nun üzerinde ücret alırken, bunu düşünerek başka bir takıma gitmek istemiyor.
 

Fenerbahçe Transfer: Josef de Souza, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Josef de Souza şunları söyledi:

"Ben ve temsilcim Carlos Leite medyada çıkan adım ve Premier Lig kulüpleri ile bağlantılı son haberlerden dolayı bu haberlerin yalan olduğunu ve hiçbir İngiliz kulübü ile görüşmemiz olmadığını belirtmek istiyoruz, Fernerbahçe ile bir sene de tamamlamak istediğim bir sözleşmem var ve bu sene şampiyon olabiliriz."
İŞTE O PAYLAŞIM


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)