comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Jailson, Nuri Şahin, Maxi Olivera (30 Ağustos Perşembe)

30 Ağustos 2018, Perşembe 09:31
FB Transfer: Jailson, Nuri Şahin, Maxi Olivera (30 Ağustos Perşembe)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün dikkat çekiyor. Yeni isimler söz konusu. 30 Ağustos Perşembe günü Fenerbahçe transfer haberlerini derledik. 

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımda gündem hareketli...
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Jailson, Nuri Şahin, Maxi Olivera (30 Ağustos Perşembe)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken son olarak yönetim Michael Frey ve Diego Reyes'e imza töreni düzenlenmişti. Transfere devam edecek olan Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli, 2-3 isimle daha ilgilendiklerini açıklamıştı. Yapılan transfer görüşmelerinde Fenerbahçe'nin temasta olduğu isimler ortaya atılmaya başladı. Fanatik'in haberine göre, Edin Visca transferinden sonuç alamayan Fenerbahçe, Kasımpaşa'daki performansıyla yıldızlaşan Trezeguet ile ilgilenmeye başladı. Jailson transferini bitiren ve bu oyuncuyu kısa sürede açıklayacak olan Fenerbahçe'nin ayrıca Nuri Şahin ile de temaslarının devam ettiği öne sürüldü. Maxi Olivera için de görüşmelerin olduğu iddia edilirken Flamengo'da oynayan Miguel Trauco ismi de gündeme geldi.

nuri şahin futbolarena ile ilgili görsel sonucu
FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Jailson - Gremio - FutbolArena 
Maxi Olivera - Fiorentina - Fanatik
Nuri Şahin - Borussia Dortmund - Fanatik
Miguel Trauco - Flamengo - Fotomaç 
Trezeguet - Kasımpaşa - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"