comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Jack Wilshere'in Fenerbahçe'ye transferi için İngiliz gazetecilerden flaş açıklama!

29 Haziran 2018, Cuma 00:19
FB Transfer: Jack Wilshere'in Fenerbahçe'ye transferi için İngiliz gazetecilerden flaş açıklama!

Fenerbahçe'nin Arsenal'den ayrılacağını açıklayan Jack Wilshere ile anlaştığı yönündeki iddialar üzerine İngiliz gazeteciler, TRT Spor'a transferle ilgili son durumu ve görüşlerini paylaştılar. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Jack Wilshere ile anlaştığı yönündeki iddiaların ardından bu transfer için İngiliz gazeteciler konuştu. Dünya Kupası maçlarını Rusya'dan izleyen Darren Anthony Lewis (Daily Mirror) ve Nigel John Adderley (Talksport) TRT Spor'a Wilshere'in Fenerbahçe'ye transferine dair şu ifadeleri kullandılar:

Darren Anthony Lewis (Daily Mirror)
Şu ana kadar herhangi bir kontrat yapıldığı yönünde bilgimiz yok. Fenerbahçe'nin Wilshere ile ilgilenen çok sayıda takımdan biri olduğunu biliyoruz. Wilshere'nin sözleşmesi sona eriyor ve iyi bir yaşta. Sezon sonunda En üst düzeyde futbol oynamak isteidğini belirtmişti. Hücum ağırlıklı oyunda çok etkili ve büyük hedefleri olan bir oyuncu. Milli takıma dönmek de en büyük hedeflerinden biri. 

Cocu futbolcu olarak büyük işler yaptı. Hepimiz onun nasıl futbolcu olduğunu biliyoruz. Cocu, Jack'in takım felsefesine neler katabileceğini biliyor ve onu da bu felsefeye ikna edebilir. Avrupa'dan çok sayıda takım Wilshere'i istiyor. Neler olacağını hepimiz göreceğiz. 

Nigel John Adderley (Talksport)

Wilshere geçtiğimiz hafta Arsenal'den ayrılacağını açıklamıştı. Galiba birçok insan da onun yurt dışına gidip futbola bakış açısını genişletmesini istiyor. West Ham'a gideceği konuşulmuştu. Çünkü West Ham, Wilshere'in çocukluk takımı. Fenerbahçe de onun için heyecan verici bir serüven olacaktır. Yeni bir takım, yeni bir oyuncu ve aynı zamanda Emirates gibi her hafta dolan bir statta oynayacak. Bu yüzden heyecan verici bir transfer olacaktır. Jack düzenli bir şekilde oynamak istiyor. Yaşadığı bazı sakatlıklar görkemli bir kariyer elde etmesine engel oldu. Fenerbahçe'ye çok faydalı olacaktır. Onun topu taşımada ve oynamadaki başarısına bakarsak, Jack Wilshere Fenerbahçe'nin hücum futbol talebine yanıt verebilecek bir oyuncu. 
 

Fenerbahçe Transfer: Jack Wilshere, Fenerbahçe ile anlaştı mı?


DHA'da yer alan habere göre; Teknik direktör Phillip Cocu'yu Hollanda'dan getiren Koç Grubu'na ait özel uçağın önce Londra'dan Jack Wilshere'i aldığı sonrasında Einthoven Havalimanı'na indiği ve buradan Cocu ile ailesini aldığı belirlendi. 26 yaşındaki yıldız oyuncunun dün geldiği Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan basın mensuplarına gösterilmemek için Cocu ile çıkarılmadığı sonrasında başka bir araç ile otele götürüldüğü öğrenildi.

Divan Oteli'nde konakladığı tahmin edilen Wilshere'in bugün stadı ve tesisleri gezdiği sonrasında ise ev baktığı ifade edildi. Sportif direktör Damien Comolli'nin anlaşmaya vardığı İngiliz futbolcunun transferinin bir kaç güne kadar resmen açıklanması bekleniyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)