comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Flaş! Cocu açıkladı: 'Giuliano aramızdan ayrılacak'

19 Ağustos 2018, Pazar 00:14
FB Transfer: Flaş! Cocu açıkladı: 'Giuliano aramızdan ayrılacak'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Yeni Malatyaspor maçının ardından flaş bir açıklama yaptı ve Giuliano'nun ayrılacağını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Yeni Malatyaspor maçının ardından Giuliano'nun takımdan ayrılacağını söyledi. Yenilgi ve bundan sonraki süreç hakkında açıklamalarda bulunan Hollandalı teknik adam çarpıcı ifadeler kullandı. 

"SABIR, PAS VE YARATICILIK KONUSUNDA GELİŞMELİYİZ"
Maçın ilk golünü atacak şanslar geldiği ayağımıza fakat bu şansı değerlendiremedik. Bir hata yaptık ve golü kalemizde gördük. Aynı zamanda kendi sahalarında ve taraftarın desteğiyle oynayan bir rakip vardı. Sabır konusunda, pas ve yaratıcılık konusunda gelişim kaydetmek zorundayız. Son dokunuşlarda farkı yaratacak işleri yapamadık. Bu akşam alacağımız bir galibiyetle Benfica maçından sonraki o hissiyatı ve duyguyu değiştirmek istiyorduk. Olmadı. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Giuliano gitti mi?


Hala giden oyuncular olacak aramızdan. Yeni oyuncular olacak. Giuliano aramızdan ayrılacak. Teknik direktörler için kadronun hazır durumda olması önemli. Gelecek hafta kendimizi fazlasıyla geliştirmeliyiz. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.