comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'nin yeni transferi Slimani İstanbul'da! İşte maliyeti

11 Ağustos 2018, Cumartesi 00:52
FB Transfer: Fenerbahçe'nin yeni transferi Slimani İstanbul'da! İşte maliyeti

Fenerbahçe'nin yeni transferi Slimani, İstanbul'a geldi. Cezayirli futbolcunun maliyeti hakkında Senad Ok, FutbolArenaTV'de son gelişmeleri aktardı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Slimani, İstanbul'a geldi. Sarı Lacivertli takımın Leicester City'den kiraladığı Cezayirli futbolcu gece geç saatlerde havaalanına geldi. Az sayıda Fenerbahçe taraftarının karşıladığı yıldız futbolcu daha sonra kendisini bekleyen araca bindi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Slimani transferinde Fenerbahçe ne kadar ödeyecek?


Peki Slimani transferinin perde arkasında neler yaşandı? Fenerbahçe, Slimani transferi için ne kadar ödeyecek? Milliyet'ten Senad Ok, FutbolArenaTV'de Slimani transferinin perde arkasını anlattı. 

"4 MİLYON EURO'NUN ÜZERİNDE MAAŞI VAR"
Senad Ok, Slimani'nin 4 milyon euro'nun üzerinde maaşı olduğunu söylerken, "4 milyon euro'nun üzerinde bir maaşı var. Kiralama bedeliyle ilgili henüz net bir bilgi yok elimizde. Ancak önemli olan şu, Fenerbahçe sonunda en azından Bursaspor maçını kenara koyarsak, ligin 2. haftasından itibaren elinde 2 forvetle mücadele etmeye başlayacak." dedi. 

"SOLDADO BİR ADIM ÖNDE"

Slimani transferine rağmen Cocu'nun taktiksel anlayışında şu an itibariyle Soldado'nun (eli iyileştikten sonra) bir adım önde olduğunu söyleyen Slimani, "Geçen sezon bunun sıkıntısı yaşanmıştı. Van Persie ve Ahmethan ikilisiyle sezona başlanmıştı. Bu yüzden Slimani'nin gelişi önemli. Edindiğim izlenim şu, Cocu'nun taktik sisteminde Soldado bir adım önde. Slimani direkt 11'de oynar diyemiyorum. Soldado ile aralarında ciddi bir rekabet yaşanacak. Soldado'nun eli iyileştikten sonra ilk 11'de oynama konusunda bir adım önde." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.