comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki futbolcular (29 Haziran 2018)

29 Haziran 2018, Cuma 11:23
FB Transfer: Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki futbolcular (29 Haziran 2018)

Fenerbahçe'de yeni sezonun hazırlıkları bugün yapılan antrenmanla devam etti. FutbolArena'nın canlı olarak yayınladığı antrenmanda Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar konuğumuz oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Teknik direktör Phillip Cocu yönetiminde dün ilk kez toplanan sarı lacivertliler, çalışmalarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti. FutbolArena'dan canlı olarak yayınlanan antrenmanda Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Ercanlar, muhabirimiz Kevser İme Şahin'in konuğu oldu. 
 

Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe'nin transfer gündeminde kimler var? (29 Haziran 2018)


Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi kombine satışlarına yoğun ilgi olduğunu belirten Ahmet Ercanlar, "Kombinelere inanılmaz bir talep var. Yıllardır Fenerbahçe'de olmayan bir heyecan yaşanıyor şu anda. Değişimin başladığı çok net görülüyor." dedi.

"VOLKAN DEMİREL ÇAĞRI BEKLİYOR"
Kaleci Volkan Demirel'in yönetimden bir çağrı beklediğini ifade eden Ercanlar, "Volkan Demirel yönetimden çağrı bekliyor. Ben kalacağını düşünüyorum. Kameni'nin ayrılması gündemde. Ozan'ın silinip gitmesini istemem. Profesyonel futbolcu gibi davranmalı. Kilo verip gelmiş bu sezon. Cocu da onu mutlaka görecektir. Öte yandan Bas Dost'un da Fenerbahçe'ye yakın olduğunu düşünüyorum." dedi.
 

Fenerbahçe, Wilshere ile anlaştı mı?


Fenerbahçe'nin İstanbul'a getirdiği iddia edilen Wilshere hakkında da konuşan Ahmet Ercanlar, "Wilshere çok önemli bir futbolcu. 20-25 ilyon Euro piyasa değeri olan bir futbolcuyu bonservis ödemeden kadroya katabilmek büyük başarı olur. Fenerbahçe'nin ihtiyacı olan bir futbolcu." ifadelerini kullandı.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)