comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'nin ilgilendiği iddia edilen Lazar Markovic kimdir? Lazar Markovic'in oynadığı takımlar

12 Temmuz 2018, Perşembe 12:34
FB Transfer: Fenerbahçe'nin ilgilendiği iddia edilen Lazar Markovic kimdir? Lazar Markovic'in oynadığı takımlar

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken Liverpool'da forma giyen Lazar Markovic bir kez daha Fenerbahçe'ye yazıldı. Fenerbahçe, Liverpool'dan Lazar Markovic'i transfer edecek mi? Lazar Markovic kimdir? 

FutbolArena - Fenerbahçe'de trnasfer çalışmaları devam ederken gündeme gelen son isimlerden birinin de Lazar Markovic olduğu ifade ediliyor. Lazar Markovic kimdir? Lazar Markovic'in oynadığı takımlar
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Lazar Markovic'i transfer edecek mi? (12 Temmuz Perşembe)


Fenerbahçe Transfer Haberleri İngiltere'de yayın yapan Goal.com'un İngilizce yayım yapan versiyonunda yer alan habere göre Liverpool yönetimi, sözleşmesi gelecek sezonun sonunda bitecek olan Markovic'i gözden çıkardı. Çıkan son haberlerde ise Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin bu ismi transfer etmek için girişimlere başladığı iddia ediliyor.

Fenerbahçe'de 2015-2016 sezonunda Liverpool'dan transfer olan Lazar Markovic sakatlıkları nedeniyle fazla forma şansı yakalayamamış ve sonrasında Liverpool'a geri dönmüştü.
 

Lazar Markovic kimdir? Lazar Markovic Fenerbahçe performansı


23 yaşındaki Sırp kanat oyuncusu Lazar Markovic, Liverpool'a büyük ümitlerle transfer edilsede beklentilerin uzağında kaldı. 2015 2016 sezonunda Fenerbahçe'nin kiraladığı Lazar Markovic, bu süreçte Fenerbahçe adına 21 karşılaşmada 2 gol, 3 asistlik performans sergiledi. Lazar Markovic geçen sezon kiralık olarak forma giydiği Anderlecht'te ise 8 maçta forma giydi ve 1 gol kaydedebildi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"