comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'den transfer harekatı; Aleix Vidal, Bolasie, Kalinic (16 Haziran 2018)

16 Haziran 2018, Cumartesi 12:17
FB Transfer: Fenerbahçe'den transfer harekatı; Aleix Vidal, Bolasie, Kalinic (16 Haziran 2018)

Fenerbahçe transfer haberleri arasında günün öne çıkan iddialarını sizler için derledik. Sarı lacivertlilerde teknik direktör konusu merak edilirken bir yandan da gündemdeki futbolcular dikkat çekiyor.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında bugün hangi futbolcuların ismi öne çıktı? FB Transfer aramalarında taraftarların merak ettiği isimlerin başında teknik direktör Phillip Cocu geliyor. Sarı lacivertliler, Hollandalı teknik adamla anlaşma sağladı mı? Basında çıkan son gelişmeler neler? Öte yandan Fenerbahçe ile adı anılan Aleix Vidal, Yannick Bolasie ve Nikola Kalinic isimlerinde son durum ne?
 

Bugünün Fenerbahçe Transferleri: Aleix Vidal, Bolasie, Kalinic (16 Haziran 2018)


Fenerbahçe'de teknik direktör konusu merak ediliyor. Aykut Kocaman'ın durumu belirsizliğini korurken gündemde öne çıkan isim PSV Teknik Direktörü Phillip Cocu. Sarı lacivertlilerin, Hollandalı teknik adamı kısa süre içerisinde İstanbul'a getireceği iddia edildi. 

Fenerbahçe'de bir yandan da transfer çalışmaları sürüyor. Sarı lacivertli kulübün sportif direktörü Damien Comolli'nin ilk iş olarak Tottenham'dan kiralanan Vincent Janssen'in yeniden kadroya dahil edilmesi için görüşmelere başladığı belirtildi. Fenerbahçe'nin golcü transferinde diğer alternatiflerinin Milan'da top koşturan Nikola Kalinic ve Everton'dan Yannick Bolasie olduğu öne sürüldü.
FENERBAHÇE İÇİN BASINDA ÇIKAN İDDİALAR

Aleix Vidal (Barcelona) - Takvim
Kalinic (Milan) - Gazzetta dello Sport
Janssen (Tottenham) - Fanatik
Phillip Cocu (PSV) - Fanatik
Aatif - (Sivas / Konya) - Fanatik
Yannick Bolasie - (Everton) - Fotomaç

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)