comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Volkan Demirel ile anlaşma sağlandı

09 Temmuz 2018, Pazartesi 10:47
FB Transfer: Fenerbahçe'de Volkan Demirel ile anlaşma sağlandı

Fenerbahçe'de takım kaptanı Volkan Demirel ile yeni sözleşme imzalandı.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında son günlerde Volkan Demirel ile sözleşme imzalayıp imzalamayacağı merak ediliyordu. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada tecrübeli kaleciyle yeni sözleşme imzalandığı belirtildi. 
 

Fenerbahçe Transfer: Volkan Demirel, Fenerbahçe'de kaldı


Fenerbahçe'de Volkan Demirel ile anlaşma sağlandı. Tecrübeli eldiven ile yeni sözleşme imzalandığı açıklanırken, Sportif Direktör Damien Comolli ile Volkan Demirel kulübün internet sitesine konuştu. 

FENERBAHÇE'DEN YAPILAN AÇIKLAMA
"2002-2003 futbol sezonundan bu yana futbol takımımızın formasını başarı ve özveriyle terleten kaptanımız Volkan Demirel'le, yeni sözleşme imzalanması konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Volkan Demirel'le imzalanan yeni sözleşmenin camiamıza hayırlı olmasını diliyor, futbolcumuza Çubuklu ile başarı ve şampiyonluklar diliyoruz.

Sportif Direktörümüz Damien Comolli konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu bir transfer değil, devam etmektir. Yeni hocamız Phillip Cocu geldiği zaman Volkan'ın durumunu biliyordu fakat Başkanımız, Yönetim Kurulumuz ve aynı zamanda hocamız Volkan'ın bu takımda kalması gerektiğini düşündük ve inandık. Öyle de olduğu için mutluyuz. Öncelikle onu tebrik ediyorum. Volkan ile yaptığımız ilk toplantıda sadece onun durumunu ve sözleşmesini değil, genel olarak Fenerbahçe'yi ve Fenerbahçe'nin genç kalecilerini konuştuk. Volkan'ın bu tutumu da benim çok hoşuma gitti çünkü o kendisini değil Fenerbahçe'yi düşünen biri” ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel ise yapılan anlaşmanın ardından, “Burada devam etmemi sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Başta Başkanımıza, hocamıza, Damien'a... 1-2 haftadır çok görüştük, çok konuştuk. Bana çok yardımcı oldu. Zaten Fenerbahçeliyim. Bu saatten sonra burada yolun sonuna kadar devam edeceğim. Benim için burada olmak her şeyden önemlidir; mutluluk verici, gurur verici, onur verici… Her zaman dile getirdiğim gibi elimden geldiği kadar da bu formayı giymek istiyorum. İnşallah bu imkanları her defasında sağlarım ve bu kulübün bir parçası olurum” dedi."

Son Dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"