comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de üç yolcu! Nabil Dirar, Ozan Tufan ve Kameni

13 Eylül 2018, Perşembe 09:36
FB Transfer: Fenerbahçe'de üç yolcu! Nabil Dirar, Ozan Tufan ve Kameni

Fenerbahçe, 28 kişilik kadroya bildirmediği üç futbolcusu ile yollarını ayırmak istiyor. Carlos Kameni, Ozan Tufan ve Nabil Dirar'a takım aranıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe, TFF'nin 28 kişilik kadrosuna bildirmediği Ozan Tufan, Carlos Kameni ve Nabil Dirar'ı devre arasına kadar resmi maçlarda oynatamayacak. Bu üç oyuncuya şimdi kulüp aranıyor. Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde transfer sezonu devam ediyor. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Nabil Dirar ve Ozan Tufan satılacak mı?


Sabah gazetesinin haberine göre Katar takımlarından gelen en ciddi teklifler Ozan Tufan için oldu. Yönetimin bazılarını değerlendirmeye aldığı ancak 23 yaşındaki orta sahanın Beşiktaş'a gitme ısrarı sebebiyle transferin şimdilik zor göründüğü öğrenildi. Ozan için bugün kader günü olacak. Katar'a gitmeyi kabul etmezse, Dereağzı'nda çalışacak.

Suudi Arabistan'dan gelen teklifleri kabul etmemesi nedeniyle kadro dışında bırakılan Faslı oyuncu Dirar'a ise Ozan kadar ciddi teklifler gelmedi ancak oyuncu Katar'a olmazsa Birleşik Arap Emirlikleri'ne bir şekilde gönderilmeye çalışılıyor. 
Durumu çıkmazda olan tek isimse yaz transfer döneminde Fransa'dan gelen teklifleri beğenmeyen Kameni. Kameni'ye Arap yarımadasından teklif de gelmiyor. 

Bu üç oyuncunun toplam maaşının 5.8 milyon euro olduğu yazılıyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"