comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de kimler gönderilecek?

20 Haziran 2018, Çarşamba 11:56
FB Transfer: Fenerbahçe'de kimler gönderilecek?

Fenerbahçe transfer haberleri bu yaz oldukça yoğun olacak. Fenerbahçe'de gelecekler kadar gidecekler de konuşulacak.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe gelecek sezona oldukça heyecanlı giriyor. Yaşanan başkan değişimi sonrasında Ali Koç ilk iş olarak göreve Sportif Direktör Damien Comolli'yi getirdi. Comolli ile transfer planlamasını yapan Fenerbahçe'de yapılacak transferler merakla beklenirken bir yandan da UEFA'nın FFP kısıtlamaları nedeniyle oyuncu satma gerekliliği söz konusu. Peki Fenerbahçe kimleri satacak?


FB Transfer Haberleri: Fenerbahçe'de satılacak futbolcular (20 Haziran 2018)


Fenerbahçe FFP şartlarına uyabilmek için bazı futbolcuların gönderilmesine izin verebilir. Bilindiği üzere Fernandao 3 milyon dolar karşılığında Suudi Arabistan'a satılmıştı. Geçen sezonun en formda futbolcularından Josef de Souza ve Giuliano da teklifler alıyor.


Josef de Souza ve Giuliano satılacak mı? 


Josef de Souza'ya İngiltere'den teklfiler olduğu yazılırken Fenerbahçe'ye West Bromwich'ten 12-13 milyon euroluk teklif geldiği de yazılmıştı.

Josef de Souza gibi tekliflerin olduğu bir diğer isim de Giuliano. Bundesliga ekiplerinden teklifler alan Giuliano'nun da değerini bulursa satılması söz konusu. 
Yine de Fenerbahçe geçen sezonun en iyi iki oyuncusu göndermeye pek hevesli değil. Bu isimler dışında geçen sezon bekleneni veremeyen ve ayrılması gündemde olan oyuncular da var. 


Ozan Tufan satılacak mı?


Fenerbahçe'nin 2015-2016 sezonu başında Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği Ozan Tufan bu sezon başka bir takıma kiralık olarak gönderilebilir. Ozan Tufan kilo problemleri nedeniyle gündeme gelmiş ve Aykut Kocaman tarafından geçen sezon kadro dışı bırakılmıştı. Ozan ile birlikte Elif Elmas'ın da kiralık gönderilmesi gündemde...

KAMENİ VE ISLA YOLCU

Öte yandan geçen sezon beklentilerin altında kalan Carlos Kameni ve Mauricio Isla'nın da gönderilmesi bekleniyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm transfer gelişmelerini Fenerbahçe Transfer Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.