comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Harun Tekin'e Aykut Kocaman'dan veto!

18 Eylül 2018, Salı 16:02
FB Transfer: Fenerbahçe'de Harun Tekin'e Aykut Kocaman'dan veto!

Fenerbahçe transfer haberleriyle ilgili sürpriz bir gelişme söz konusu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Harun Tekin'in Fenerbahçe'ye transferini geçen sezon Aykut Kocaman istemedi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de transfer döneminin son günlerinde kadroya katılan ve son iki maçta yaptığı kurtarışlarla dikkat çeken Harun Tekin, geçen sezon sarı lacivertli formayı giymek üzereydi! Bursaspor ile anlaşılmıştı ancak bu anlaşma bozuldu! Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da!


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Harun Tekin'i Aykut Kocaman istemedi


Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında flaş bir gelişme öğrenildi. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre, Harun Tekin geçen sezon Fenerbahçe ile anlaşmıştı. Başkan Aziz Yıldırım, Volkan Demirel ile konuşup yolları ayırma kararı aldı. Harun için de Bursaspor ile sözlü anlaşma yapılmıştı. Buna karşın Aykut Kocaman devreye girdi ve Volkan Demirel ile devam edilmesi gerektiğini ifade etti.

Aykut Kocaman, hem tecrübesi hem de takım üzerindeki etkisi sebebiyle Volkan Demirel'den yana tavır aldı. Başkan Aziz Yıldırım da daha sonra Harun ile yapılan bu sözlü anlaşmadan vazgeçti. 
Eğer Aykut Kocaman tamam deseydi, Harun Tekin geçen sezon gelmiş olacaktı ve Volkan Demirel de ayrılacaktı. 

Kocaman'ın Volkan Demirel'deki ısrarı nedeniyle bu transferden vazgeçidi. FFP sıkıntısını da düşünen Aykut Kocaman, iki çok iyi kalecinin aynı anda kadroda olmasının sıkıntı yaratabileceğini düşünmüştü. Zira Kocaman, Volkan Demirel'i birinci kaleci olarak düşünüyordu. Normal şartlarda Aykut Kocaman'ın bu isteği olmasa Harun Tekin geçen sezon Fenerbahçe kalesini devralacaktı.

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sekmemizden takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!