comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Giuliano ve Josef de Souza'ya cazip teklifler!

18 Haziran 2018, Pazartesi 09:57
FB Transfer: Fenerbahçe'de Giuliano ve Josef de Souza'ya cazip teklifler!

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Giuliano ve Josef de Souza'ya sürpriz tekliflerin olduğu ifade ediliyor. Giuliano ve Josef de Souza, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken FFP kıskacında olan yönetime bir çıkış kapısı doğdu. Fenerbahçe'nin iki Sambacısı Josef de Souza ve Giuliano'ya tekliflerin olduğu iddia edildi. 
 

Fenerbahçe'de Josef de Souza ve Giuliano satılacak mı? (18 Haziran Pazartesi)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe'de yeni hoca arayışları ve transfer çalışmaları devam ederken yönetimin kapısı sürpriz bir şekilde çalındı. Josef de Souza ve Giuliano için bazı transfer teklifleri olduğu öne sürüldü. Fotomaç'ın iddiasına göre, Fernandao'yu 3 milyon dolar karşılığında satan Fenerbahçe, takımın as oyuncuları olmasına karşın Giuliano ve Josef'i değerini bulması durumunda satma kararı aldı.

Josef için Premier Lig kulüplerinden 12 milyon Euro civarında teklif geldiği ve Giuliano için de 10 milyon Euro'luk bir öneride bulunulduğu belirtildi.

giuliano futbolarena ile ilgili görsel sonucu
 

Giuliano kaç yaşında? Giuliano'nun kariyeri


31 Mayıs 1990'da Brezilya'nın Curitiba bölgesinde doğan Giuliano, 28 yaşındaki oyuncu Parana'da futbola başladı. Genç takımdan sonra 2007'de profesyonel olan Sambacı oyuncu, 2009'da ise Brezilya'nın önde gelen kulüplerinden Internacional'e 4,7 milyon euro karşılığında transfer oldu. Internacional formasıyla başarılı bir grafik çizen Giuliano'nun bir sonraki durağı ise 11 milyon euro karşılığında Dnipro oldu. 2011'den 2014'e dek Dnipro forması giyen ve Kalinic, Boyko gibi isimlerle bir arada oynayan Giuliano, 2014'te ülkesine döndü ve Gremio forması giydi fakat Avrupa'ya geri döndü. Zenit'te başarılı 2 sezon geçiren Giuliano, sezon başında Fenerbahçe'ye geldi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)