comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Giuliano için transfer itirafı

29 Haziran 2018, Cuma 12:21
FB Transfer: Fenerbahçe'de Giuliano için transfer itirafı

Fenerbahçe transfer gündemi Giuliano'nun satılabileceği yönündeki haberlerle öne çıkıyor.

FutbolArena Röportaj - Fenerbahçe transfer gündemini değerlendiren Hürriyet Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar, "Fenerbahçe'de bir stoper ayrıldı, bir stoper gelecek, iki santrfor gitti, iki santrfor gelecek" dedi. Ahmet Ercanlar Giuliano'nun da ayrılabileceğini açıklarken şu ifadeleri kullandı. Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da!


FB Haber: Fenerbahçe orta saha transfer edecek mi?


Philip Cocu'nun Fenerbahçe'ye orta saha aldıracağını da söyleyen Ercanlar, "Fenerbahçe'nin orta saha oyuncuları Cocu'nun sistemine uygun değil, daha gidip gelecek oyuncular oynatmak istiyor. Ben bir orta saha dışından kanat oyuncusu isteyeceğini de düşünüyorum." dedi.


FB Haberleri: Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


Fenerbahçe'nin 5-6 transfer yapacağının söylendiğini hatırlayan Ercanlar, "3 yabancı hakkı var. 5-6 transfer için 3 yabancı daha ayrılmak zorunda. Benim tahminim üç futbolcu daha gider ve 6 oyuncu gelir. Mesela Aatıf, Kameni ve Dirar bu isimler olabilirler. Gelen tekliflere göre değerlendirilecektir. Giuliano bile satılabilir yani. İyi bir teklif gelirse neden satmasın ki yönetim" şeklinde konuştu.
 

Fenerbahçe'de Giuliano'nun yeni sezon öncesi açıklamaları


Giuliano, “Sezon içerisinde oynayacağımız maçlara hazırlanmak için çok iyi bir hazırlık süreci olacak. Yeni bir sezona başlıyoruz ve birçok yenilik var. Yeni bir hoca ile çalışmaya başlıyoruz ve bu da yeni bir dönem demek. Bu yeni dönemde geçtiğimiz sezon yaptığımızın daha iyisini yapmak istiyoruz. Bunu başarmak için hazırlık sürecinde elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Lig başladığında da bir takım olarak oynayarak iyi sonuçlar almak istiyoruz. Çok eminim ve inanıyorum ki harika bir sezon geçireceğiz.” dedi.Philip Cocu ile ilgili de konuşan Giuliano, “Daha önce elde ettiği başarılardan dolayı kendisini tanıyorum. Daha önce kendisiyle çalışma ayrıcalığım olmamıştı. Bugün bizimle ne istediğini aktarmaya çalıştı. Umarım güze bir sezon geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarımızdan sezon boyunca vereceğin desteğin altını çizen Giuliano, “Bize inansınlar ve bizi desteklesinler. Biz, onların desteğini ve inancını hissederek şampiyon olabiliriz.”diyerek sözlerini noktaladı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.