comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin transfer planı

09 Haziran 2018, Cumartesi 12:19
FB Transfer: Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin transfer planı

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hızlı bir şekilde başlarken yeni sportif direktör Damien Comolli planını hazırladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un sportif direktörlük görevine getirdiği Damien Comolli, transfer konusunda planlarını hazırladı. UEFA'dan transfer kısıtı olan sarı lacivertliler transferde sattığı kadar futbolcu alacak. 
 

Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcular


Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, takımdaki yabancı oyuncuların büyük bölümünü göndermeyi planlıyor. Fransız futbol adamı, takımdaki yabancı oyuncularla ilgili düşüncesini belirledi. Comolli'nin yabancı oyuncuların büyük kısmını gönderme konusunda karar aldığı öğrenildi. 
 

Damien Comolli kimdir? Kaç yaşında, hangi takımlarda çalıştı?


Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç'un Sportif Direktör olarak düşündüğü isim Fransız Damien Comolli. 1995 yılında Arsenal'de görev yapmaya başlayan Comolli, ardından Fransa'nın Saint-Etienne kulübünde çalıştı oradan da Tottenham'a geçti. Tottenham'ın ardından da Liverpool'da çalışan Comolli bu kulüplerde Futbol Direktörü görevi üstlendi. 

49 yaşındaki Comolli, 2006 yılında 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin sohbet toplantısına katılmıştı. Toplantı sonrası Ali Koç, Comolli'ye teşekkür plaketi vermişti.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

COMOLLI'NİN UCUZA ALIP, PAHALIYA SATILAN FUTBOLCULAR!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)