comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin hedefi Samuel Shashoua iddiası

10 Haziran 2018, Pazar 10:26
FB Transfer: Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin hedefi Samuel Shashoua iddiası

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları doğrultusunda Damien Comolli'nin temasları devam ediyor. Fransız futbol adamının hedefinde ise Samuel Shashoua bulunuyor. Samuel Shashoua kimdir? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Tottenham'da forma giyen Samuel Shashoua, Comolli'nin transfer listesine girdi. Fenerbahçe, Samuel Shashoua'yı transfer edecek mi?
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Samuel Shashoua, Fenerbahçe'ye gelecek mi? (10 Haziran Pazar)


Fenerbahçe transfer haberleri Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlığı sonrasında göreve getirilen Damien Comolli, kolları sıvadı. Fransız futbol adamının Tottenham'da forma giyen Samuel Shashoua ile ilgilendiği ifade ediliyor. İngiltere'de çalıştığı kulüplerde bir genç futbolcu ağı oluşturan ve sonrasında çok yüksek paralara bu oyuncuların satılmasını sağlayan Comolli'nin hedefinde Samuel Shashoua bulunuyor.

Akşam'ın haberine göre, Comolli  Shashoua'nın bonservisini alabilmek için tüm bağlantılarını kullanacak. R.Madrid'in başına geçeceği konuşulan Tottenham'ın Hocası Pochettino'nun tercihi ise oyuncunun kiralanmasından yana. 
 

Samuel Shashoua kimdir? Samuel Shashoua'nın oynadığı maçlar


1999 doğumlu genç futbolcu Samuel Shashoua, forvet noktasında görev yapıyor. Tottenham'ın altyapısından yetişen ve henüz A Takım ile maç çıkmayan ancak antrenmanlarda yer alan Samuel Shashoua, U19 ve U21 takımlarında görev yapıyor.

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)