comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Cocu orta saha transferi istiyor

25 Temmuz 2018, Çarşamba 15:08
FB Transfer: Fenerbahçe'de Cocu orta saha transferi istiyor

Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu, kendi sistemine uygun bir orta saha oyuncusu istiyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken teknik direktör Phillip Cocu da kendi sistemini takıma oturtmaya çalışıyor. Hollandalı teknik adam, kafasında sisteme uygun bir orta saha transferi istiyor. 
 

Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe orta saha transferi yapacak mı?


Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertli kulüpte mali açıdan yaşanan sıkıntılar nedeniyle transferde şu ana kadar istenilen hamleler yapılamadı. Teknik direktör Phillip Cocu da kendi sistemine uygun bir orta saha oyuncusu istiyor. Hollandalı çalıştırıcı, 4-3-3 sisteminde orta sahada forma giyebilecek 8 numara transferi için yönetime talebini iletti. Sportif Direktör Damien Comolli, bu doğrultuda merkez orta saha transferi için girişimlerini sürdürüyor. 
 

Fenerbahçe'nin borcu ne kadar?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün borcunun 621 milyon euro olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı: "Bizim borçlarımız 31 Mayıs 2018 itibariyle 3.2 milyar TL. En büyük borcumuz finansal borçlarımız. Sportif faaliyetlere olan borçlar var. Devlete olan borçlarımız var. 820 milyon TL olan borç, Haziran - Eylül arasında ödenmesi gerekiyordu. "1 yıl içinde ödenmesi gereken borç 2.2 milyar TL. Kulübün borcu 621 milyon euro. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"