comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe, Bruno Varela'yı istiyor mu? FutbolArena açıklıyor

25 Ağustos 2018, Cumartesi 22:59
FB Transfer: Fenerbahçe, Bruno Varela'yı istiyor mu? FutbolArena açıklıyor

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken Bruno Varela ile ilgilenildiği iddia edildi. Yönetim kaleci transferi yapacak mı? Carlos Kameni ile ilgili yönetim kararını verdi. Carlos Kameni, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken gündeme Portekizli kaleci Bruno Varela geldiği iddia edilmişti. Fenerbahçe'nin kaleci transferi yapıp yapmayacağı belli oldu. Bruno Varela, Fenerbahçe'ye gelecek mi?
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Carlos Kameni, Fenerbahçe'de kaldı mı? (25 Ağustos Cumartesi)


Yıllık 2 milyon Euro civarında ücret alan deneyimli kaleciyi ilk etapta yollamak isteyen Fenerbahçe yönetimi kararından vazgeçti. Fenerbahçeli yetkililer, teknik heyetle yaptığı toplantı sonrasında 34 yaşındaki kaleciyile yola devam etme kararı aldı.

Yaz transfer döneminde Berke Özer'i de kadrosuna katan Fenerbahçe'nin gündeminde başka bir kaleci bulunmuyor. Carlos Kameni'nin Volkan Demirel'in arkasında 2. kaleci olarak görev bekleyeceği ifade ediliyor. Kamerunlu kaleci için geçtiğimiz günlerde Auxerre iddiaları ortaya çıkmış ancak kulübe ulaşan resmi bir teklif olmamıştı.
 

Fenerbahçe, Bruno Varela ile iglileniyor mu? (25 Ağustos Cumartesi)


Fenerbahçe için çıkan transfer iddiaları arasında Bruno Varela'nın olduğu iddia edilmişti. Ancak Fenerbahçe'nin gündemine yeni bir kaleci transfer bulunmuyor. Dolayısıyla Portekizli kalecinin transferi şu an için söz konusu değil...
 

Carlos Kameni'nin geçen sezonki performansı


Carlos Kameni, bu sezon geldiği Fenerbahçe'de 9'u lig, 5'i Ziraat Türkiye Kupası ve 2'si UEFA Avrupa Ligi olmak üzere toplamda 16 maçta forma giydi. Carlos Kameni'nin sözleşmesi 2020 yılına kadar devam ediyor.
 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)