comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Brezilya jenerasyonu! 4 yeni oyuncu

05 Mayıs 2018, Cumartesi 09:55
FB Transfer: Fenerbahçe'de Brezilya jenerasyonu! 4 yeni oyuncu

Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında ortaya atılan iddia dikkat çekti. Habere göre Fenerbahçe 4 Brezilyalı oyuncunun peşine düştü.

Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında günün ön plana çıkan haberi Brezilyalı 4 futbolcunun takibe alınması oldu. Fenerbahçe Sao Paulo'dan Guilherme, Gremio'dan Everton ile Ramiro ve Flamengo'dan Willian'ın peşinde! Fenerbahçe Transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!


FB Transfer Haberleri Bugün: Fenerbahçe kimleri transfer edecek? (5 Mayıs 2018 Cumartesi)


Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün; 4 Brezilyalı ismin transfer iddiaları ile gündeme geldi. Tarihinin Avrupa'da en başarılı dönemini Brezilyalı oyuncu jenerasyonu ile yakalayan Fenerbahçe, 2008 yılında Zico'nun önderliğinde Alex, Andre Santos, Deivid, Aurelio gibi isimlerle altın jenerasyonunu yakalamıştı. Fenerbahçe Giuliano ve Josef'in yanına alacağı yeni isimlerle yine benzer bir jenerasyon yakalamayı düşünüyor.

Takvim'in haberine göre scout ekibinin 4 oyuncu üzerinde durduğu öğrenildi. Bu isimlerin Gremio formasını giyen Everton ile Ramiro, Flamengo'dan Willian Arao ve Sao Paulo'dan Marcos Guilherme olduğu belirlendi. 22 yaşındaki Everton, her iki kanatta ve 10 numara pozisyonunda oynayabiliyor. 24 yaşındaki Ramiro sağ kanatta ve orta alanın ortasında görev yapıyor. 25 yaşındaki Willian Arao 8 numara, 22 yaşıdaki Guillerme ise sol kanat oyuncusu.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"