comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe'de Aatif, Dirar, Ozan Tufan ve İsmail Köybaşı için teklif

12 Temmuz 2018, Perşembe 23:35
FB Transfer: Fenerbahçe'de Aatif, Dirar, Ozan Tufan ve İsmail Köybaşı için teklif

Fenerbahçeli futbolcular Aatif, Dirar, Ozan Tufan ve İsmail Köybaşı için kulübe teklifler gelmeye başladı. Yönetim ise Cocu'nun raporu doğrultusunda hareket edecek. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak edilen futbolculardan Aatif, Dirar, İsmail Köybaşı ve Dirar için kulübe teklifler geliyor. Sarı Lacivertli takımın teknik direktörü Cocu ise İsviçre kampının ardından bu futbolcular arasında karar verecek. 

Öte yandan Fenerbahçe'de Aatif, Dirar, İsmail Köybaşı ve Ozan Tufan arasından kulübe en yüksek teklifin geldiği oyuncu ise Nabil Dirar oldu. Arap kulüplerinin ilgi gösterdiği Faslı futbolcunun, Dünya Kupası'nda sergilediği preformans da dikkat çekti. Diğer tarafta Aatif ve Ozan Tufan hırslı bir şekilde kampta çalışmalarını sürdürürken, İsmail Köybaşı konusunda Cocu kampın ardından karar vererek yönetime raporunu sunacak. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Cocu, Fenerbahçe'ye nasıl geldi?


Fenerbahçe'de sonuç almak zorunda olduğunu belirten Cocu, "Comolli, İtalya'daki tatilim sırasında beni ziyaret eti ve beni ne kadar çok istediklerini anlattı. Çok iyi bir şekilde analiz etmişler. Bu beni çok şaşırttı. PSV'de yıllar içerisindeki farklı oyun tarzımı ve takımın gelişimini takip etmişler. Benim için hoş bir sürpriz oldu. Fenerbahçe'de sonuç almak zorundayım. Oynadığımız her alanda zirvede yer almalıyız. Fenerbahçe'nin temel değerleri, nasıl oynamamız gerektiği ve scouting sistemiyle ilgili konularda çok dikkatlililer. Bunlarla ben de ilgileneceğim. Fenerbahçe'de yapacaklarımız, daha önce PSV'de yaptıklarımıza benziyor." dedi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.