comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe Transfer Haberleri: Ospina, Wilshere, Luuk de Jong (20 Haziran 2018)

20 Haziran 2018, Çarşamba 12:43
FB Transfer: Fenerbahçe Transfer Haberleri: Ospina, Wilshere, Luuk de Jong (20 Haziran 2018)

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer haberlerini sizler için derledik. Sarı lacivertlilerin gündeminde yer alan sürpriz isimler dikkat çekiyor.

FB Transfer - Son Dakika Fenerbahçe Haberleri arasında 20 Haziran 2018 Çarşamba günü hangi isimler ön planda? Sarı lacivertli takımda teknik direktörlüğe PSV Eindhoven'den Phillip Cocu'nun getirilmesi beklenirken, Hollandalı teknik adamın yönetime transfer listesi dahi verdiği belirtildi. Peki Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında gündemde hangi oyuncular var?
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Janssen, de Jong, Balbuena (20 Haziran 2018)


Fenerbahçe'nin PSV'de forma giyen Luuk de Jong, Van Ginkel ve Pablo Rosairo ile ilgilendiği öne sürüldü. Teknik direktör olması beklenen Cocu'nun bu 3 oyuncuyu istediği iddia edildi. Sarı lacivertlilerde sportif direktör Damien Comolli'nin ayrıca Vincent Janssen, Jack Wilshere ve Luke Shaw transferi için İngiltere'de olduğu belirtildi. 

Fenerbahçe'nin savunmaya ise Corinthians'tan Balbuena, Heerenveen'den Denzel Dumfries'i de düşündüğü öne sürüldü. Volkan Demirel ile sözleşme yenileyip yenilemeyeceği merak edilen sarı lacivertlilerin David Ospina'ya olan ilgisi de devam ediyor.
BASINDA ÇIKAN FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ


FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)