comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe, Ricardo Rodriguez'e en yüksek maaşı teklif etti

15 Ocak 2020, Çarşamba 20:52
FB Transfer: Fenerbahçe, Ricardo Rodriguez'e en yüksek maaşı teklif etti

Milan'ın sol beki Ricardo Rodriguez için PSV ile yarışan Fenerbahçe, İsviçreli futbolcuya daha yüksek bir maaş teklif etti.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Ricardo Rodriguez transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. PSV ile yarışan Fenerbahçe, Ricardo Rodriguez'i kadrosuna katmak için yeni bir adım attı. Milan'a teklifini ileten Fenerbahçe'nin İsviçreli sol beke PSV'den daha yüksek bir maaş teklif ettiği iddia edildi
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Ricardo Rodriguez gelecek mi?


İtalyan basınından Di Marzio'nun haberine göre Milan, Ricardo Rodriguez için Fenerbahçe'den yeni bir teklif aldı. Hem PSV hem de Fenerbahçe'nin 27 yaşındaki futbolcuyu kiralamak istediği ifade edilirken, satın alma opsiyonu için 6 milyon euro teklif edildiği aktarıldı. Fenerbahçe'nin Ricardo Rodriguez'e daha yüksek bir maaş önerdiği ve bu nedenle transferde bir adım önde olduğu bildirildi.

ERSUN YANAL: "HİÇ OLMAZSA BİR SOL BEK ALALIM"
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transfer konusunda açıklamalarda bulunurken, Ersun Yanal'ın hiç olmazsa bir sol bek istediğini ifade etmişti. Ricardo Rodriguez transferinde atağa kalkan Fenerbahçe, bu yarışta şimdilik PSV'yi geride bırakmayı başardı.

RİCARDO RODRİGUEZ, FENERBAHÇE'Yİ İSTİYOR

Öte yandan İtalyan gazeteci Nicolo Schira'nın geçtiği habere göre; PSV'nin devrede olduğu Rodrgiuez'in ilk tercihi Fenerbahçe. İsviçreli futbolcunun PSV'ye sıcak bakmadığı kaydedildi. Sarı lacivertlilerin 1 milyon euroluk kiralama bedelinin yanında 6 milyon euro satın alma opsiyonu teklif ettiği kaydedildi. Milan'ın ise 6 milyon euroluk bedelin zorunlu olarak sözleşmede yer almasını istediği vurgulandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)