comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe Martin Skrtel'i satacak mı? Son durum...

24 Mayıs 2018, Perşembe 13:26
FB Transfer: Fenerbahçe Martin Skrtel'i satacak mı? Son durum...

Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında son günlerde Martin Skrtel ismi ön plana çıkıyor. FutbolArena, Skrtel transferiyle ilgili son durumu araştırdı.

FutbolArene Özel - Fenerbahçe'de Slovak stoper Martin Skrtel ile ilgili çıkan transfer haberleri gündeme gelirken tecrübeli futbolcunun takımdaki son durumunu FutbolArena araştırdı. Fenerbahçe transfer haberleri için FutbolArena'yı takip edin!


Martin Skrtel Glasgow Rangers'a transfer olacak mı?


Martin Skrtel, Fenerbahçe'den aldığı yüksek maaş nedeniyle ayrılmayı düşünmüyor. Mevcut yönetim ise Skrtel'in hem yaşı, hem de aldığı yüksek maaş nedeniyle oyuncuyu satmaya sıcak bakıyor. Buna karşın Glasgow Rangers'ten gelen teklif şu an istenilen seviyede değil. 


Martin Skrtel transfer son durum (24 Mayıs 2018 Perşembe)


Fenerbahçe yönetimi Çin, Katar gibi ülkelerden gelebilecek bir teklifte para kaynağı sağlayabilmek için Skrtel'i satmayı düşünürken bu transferin gerçekleşmesi için Skrtel'in de ikna olması gerekiyor.

Buna karşın Skrtel'e Fenerbahçe'de aldığı maaşı verebilecek bir takım henüz ortaya çıkmadı. Skrtel Fenerbahçe'den 3 milyon euronun üzerinde, 3.5 milyon euroya yakın bir maaş alıyor.
Bugüne kadar hem Skrtel için gelen bonservis teklifleri, hem de Skrtel için ödenecek maaş teklifleri Fenerbahçe ve Slovak oyuncuyu ikna edecek düzeyde olmadı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"