comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe, Kevin Trapp için temas halinde!

26 Ağustos 2018, Pazar 14:09
FB Transfer: Fenerbahçe, Kevin Trapp için temas halinde!

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken PSG'nin kalecisi Kevin Trapp ile yönetimin temas halinde olduğu ifade edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken yönetimin kaleci konusunda adımlar attığı ifade edildi. Fenerbahçe, Kevin Trapp için görüşme halinde...
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Kevin Trapp'ı transfer ediyor mu?


Fenerbahçe, PSG'de oynayan kaleci Kevin Trapp için temaslara geçti. Fransız gazeteci Romain Collet-Gaudin, "Fenerbahçe Kevin Trapp transferi için oyuncuyla ve kulübüyle temasta" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Fenerbahçe'nin, PSG'nin Buffon'u transfer etmesinden sonra 3. kaleci konumuna düşen ikinci kalecisi resmi teklif yapıp yapmayacağı şimdilik merak konusu...
Fenerbahçe'nin kaleci transferi listesinin ilk sırasında yer alan Kevin Trapp, geçtiğimiz sezon Fransız kaleci Areola'nın arkasında yer aldı. PSG'nin bu sezon da Buffon'u transfer etmesinden sonra Trapp'ın takımdan ayrılması gündemde.
 

Kevin Trapp kimdir? Kevin Trapp'ın oynadığı takımlar


Kevin Trapp, 8 Temmuz 1990 yılında Almanya'da dünyaya geldi. 1.89 cm boyundaki Alman eldiven, futbola Kaiserslautern altyapısında başladı. 2015 yılında Fransa'nın Paris St. Germain takımına transfer olan Kevin Trapp transfer olduğu ilk yıllarda düzenli olarak Fransız devinin takımını korudu. Kevin Trapp geçen sezon PSG formasını toplamda 14 kez sırtına geçirdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)