comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe için David Ospina iddiası!

14 Haziran 2018, Perşembe 16:27
FB Transfer: Fenerbahçe için David Ospina iddiası!

Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında Carlos Kameni yerine yeni bir kaleci arandığı haberleri gündemdeydi. İngiltere'den David Ospina iddiası gündeme geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, gelecek sezona büyük bir heyecanla giriyor. Fenerbahçe taraftarı Ali Koç ismi etrafında birleşirken takımda çok sayıda değişikliğin olması bekleniyor. Bu değişikliklerden birinin de kalede olacağı düşünülüyordu. Bu ismin Arsenal'den David Ospina olacağı iddia edildi. Fenerbahçe Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Fenerbahçe Transfer Haberleri: David Ospina geliyor mu? (14 Haziran 2018 Perşembe)


Volkan Demirel ile rekabete girmesi beklenen bir kaleci transferini düşünen Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Carlos Kameni'nin gönderileceği yazılıyordu. Kameni'nin yerine ise David Ospina ismi ortaya atıldı. 

İngiliz basınından Bleacher Report muhabiri Dean Jones, twitter hesabından Fenerbahçe'nin bu yaz David Ospina'yı transfer edeceğini yazdı. 


David Ospina kimdir? Ospina kaç yaşında?


30 yaşında Kolombiyalı kaleci David Ospina, 4 sezondur Arsenal'da oynuyor ve sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitiyor. Kolombiya'nın Atlético Nacional takımından 20 yaşındayken Fransa'ya transfer olan Opsina, 26 yaşına kadar Nice forması giymişti. Bu sezon Premier Lig'de sadece 5 maça çıkan Ospina, Arsenal kariyeri boyunca yedek kaleci olmaktan kurtulamadı. Ospina Kolombiya Milli Takımı ile ise 86 maça çıktı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)