comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Fenerbahçe Danilo Pantic'i alacak mı?

13 Haziran 2018, Çarşamba 10:25
FB Transfer: Fenerbahçe Danilo Pantic'i alacak mı?

Fenerbahçe Transfer Haberleri kapsamında genç bir isim ortaya atıldı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli'nin Danilo Pantic'i istediği yazıldı.

Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında Danilo Pantic ismi öne çıtkı. Sportif Direktörü Comolli, Danilo Pantic'i getirecek mi? Fenerbahçe transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Danilo Pantic gelecek mi? (13 Haziran 2018 Çarşamba)


Fenerbahçe transfer haberleri Danilo Pantic ismiyle öne çıkıyor. Akşam'ın haberine göre Fenerbahçe'nin yeni Sportif Direktörü Damien Comolli'nin transfer listesi şekillenmeye başladı. Fransız futbol adamının 10 numara adayları arasında Chelsea'nin genç Sırp yıldızı Danilo Pantic ön plana çıktı. 

Comolli, Chelsea ile olan iyi ilişkilerini kullanarak 21 yaşındaki orta saha oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katmayı planlıyor. Fransız Sportif Direktör, yeni Teknik Direktörü belirler belirlemez Danilo Pantic için girişimleri hızlandıracak.


Danilo Pantic kimdir? Kaç yaşında, golleri ve asistleri


Partizan altyapısından yetişen ve Chelsea altyapısına transfer olan Pantic, son üç yılda Vitesse, Excelsior Rotterdam ve Partizan'a kiralandı. Pantic bu sezon Partizan'da oynadığı tüm kulvarlarda 5 gol atarken 11 de asist yaptı. 21 yaşındaki genç oyuncu orta sahada ofansif olarak ve sol kanatta oynayabiliyor. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)