comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Feenrbahçe Josef de Souza transferini resmen açıkladı

23 Ağustos 2018, Perşembe 18:30
FB Transfer: Feenrbahçe Josef de Souza transferini resmen açıkladı

Fenerbahçe kulübü Josef de Souza'nın Al Ahli'ye transfer olduğunu duyurdu. 

FutbolArena - Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden yapışan açıklamada Josef de Souza'nın Al Hilal'a transfer olduğu duyuruldu. Sarı Lacivertli kulüp transferin süreci hakkında da açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Josef de Souza'nın Al Hilal'a transferi


Fenerbahçe'nin açıklaması şu şekilde:

Futbolcumuz Josef de Souza, Suudi Arabistan kulübü Al Ahli SC ile kulübümüzün yaptığı anlaşmanın ardından gereken görüşmeyi yapmış ve transfer için mutabakata varmıştır.
Bilindiği üzere, Al Ahli kulübünün, Josef de Souza için kulübümüze ilettiği ilk teklif, kulübümüz tarafından kabul edilmemiş ve basında çıkan teklifin kabul edildiğine yönelik haberlere istinaden gerekli bilgilendirme kamuoyuna dün yapılmıştı. Sonrasında Al Ahli kulübünden gelen ikinci teklif üzerine transfer stratejilerimiz doğrultusunda, kulübümüzün yüksek menfaatleri düşünülerek  gereken görüşmeler başlatılmıştır. 

Bu bağlamda; futbolcunun sözleşmesinin 10 ay sonra sona erecek olması ve önümüzdeki 4.ay itibariyle istediği kulüple görüşme ve bonservissiz anlaşma şansının olduğu düşünülerek hareket edilmiştir.  Josef De Souza da Fenerbahçe'ye olan bağlılığını göstermiş ve tüm bu bakış açısı doğrultusunda Fenerbahçe'mizin anlaştığı kulüp ile görüşmeleri tamamlayarak imzayı atmıştır. 

Josef'e Fenerbahçemize olan tüm hizmetlerinden dolayı en içten şekilde teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine sonsuz başarılar dileriz. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)