comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Dimitrios Pelkas, "Fenerbahçe'nin teklifini reddettim"

14 Eylül 2018, Cuma 14:53
FB Transfer: Dimitrios Pelkas,

Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında sürpriz bir haber dikkatleri çekti. Yunan oyuncu Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe'nin kendisine teklif yaptığını ama teklifini reddettiğini açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe, yaz transfer döneminde oldukça hareketli bir süreç geçirmişti. Sarı lacivertli kulübün, PAOK'un Yunan 10 numarası Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe'den transfer teklifi aldığını ama bu teklifi reddettiğini açıkladı. Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da!


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Dimitrios Pelkas alınacak mı?


Fenerbahçe transfer haberleri kapsamında flaş bir gelişme dikkatleri çekti. Yunan 10 numara Dimitrios Pelkas, Fenerbahçe'nin kendisine transfer teklifi yaptığını ancak bu teklifi reddettiğini açıkladı. 

Dimitrios Pelkas yaptığı açıklamada "PAOK ile iyi gidiyoruz. Fenerbahçe'den ani bir teklif geldi. Cazip bir teklifin reddedilmesi zor. Herkes geleceğini güvence altına almak ister ama ben PAOK'ta mutluyum. Fenerbahçe'nin teklifi PAOK'ta kazandığımın 4 katıydı." ifadelerini kullandı.  
Pelkas PAOK'ta önemli bir gelişim gösterdiğini söylerken, Teknik Direktör Mircea Lucescu'nun oğlu Razvan Lucescu'nun kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi. Pelkas, "Beni daha iyi olmak için zorluyor. bu yüzden oyun tarzımı değiştirdim ve kendime başka özellikler ekledim. Razvan Lucescu bana nerede baskı yapacağımı ve gereksiz yere koşmamam gerektiğini öğretti" şeklinde konuştu. 


Fenerbahçe'nin istediği Dimitrios Pelkas kimdir? 


24 yaşındaki Yunan orta saha oyuncusu Pelkas, forvet arkasında ve kanatlarda forma giyiyor. Yıldız oyuncu 9 kez Yunan Milli Takım forması giyerken son dönemde yaptığı gelişim ile dikkatleri çekti. Pelkas geçtiğimiz sezon 12 gol atarken 11 de asist yaptı. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)