comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Bruno Varela, Benfica'dan ayrılıyor! Fenerbahçe'nin gündeminde mi?

26 Ağustos 2018, Pazar 14:56
FB Transfer: Bruno Varela, Benfica'dan ayrılıyor! Fenerbahçe'nin gündeminde mi?

Fenerbahçe'nin transferde ilgilendiği iddia edilen Benfica'nın kalecisi Bruno Varela, takımdan ayrılmak istiyor. Bruno Varela, Fenerbahçe'nin gündeminde mi? Detaylar haberimizde...

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kaleci transferi arayışında olduğu konuşulurken listedeki isimlerden biri olduğu yazılan Bruno Varela ile ilgili Portekiz basınında önemli gelişmeler yaşanıyor.
 

Fenerbahçe'nin gündeminde Bruno Varela var mı? (26 Ağustos Pazar)


Fenerbahçe'ye yazılan 23 yaşındaki kalecinin Benfica'dan ayrılmak istediği yazıldı. A Bola'da yer alan habere göre, Portekiz ekibinde 3. kaleci pozisyonuna düşen Bruno Varela'nın takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildirdiği ifade edildi.

FutbolArena, önceki gün Fenerbahçe'nin kaleci transferi arayışında olmadığını ve de Portekizli kalecinin de bu sebeple gündemde bulunmadığını okuyucularına iletmişti.
 

Fenerbahçe, Bruno Varela ile ilgileniyor mu? (26 Ağustos Pazar


Fenerbahçe için çıkan transfer iddiaları arasında Bruno Varela'nın olduğu iddia edilmişti. Ancak Fenerbahçe'nin gündemine yeni bir kaleci transfer bulunmuyor. Dolayısıyla Portekizli kalecinin transferi şu an için söz konusu değil...
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)