comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Axel Witsel, Andre Gomes, Yannick Bolaise ​​​​​​ (6 Temmuz 2018)

06 Temmuz 2018, Cuma 09:56
FB Transfer: Axel Witsel, Andre Gomes, Yannick Bolaise ​​​​​​ (6 Temmuz 2018)

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 1 Temmuz Pazar Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü takviyesi için sürpriz bir isme yöneldiği iddia edildi. Barcelona'da oynayan isimler gündemdeki yerini korurken yeni futbolcular da listeye girdi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Axel Witsel, Andre Gomes, Yannick Bolaise ​​​​​​ (6 Temmuz 2018)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken basında yeni isimler çıkmaya devam ediyor. Sarı-Lacivertli takımda Barcelona'da oynayan Andre Gomes için çalışmalar sürerken Jack Wilshere  ve David Ospina için de temaslar devam ediyor. Basında geçen Fenerbahçe transfer iddialarına göre Belçikalı yıldız Axel Witsel için de girişimlerde bulunulduğu ifade ediliyor.

FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, Sarı-Lacivertlilerin bu doğrultuda görüştüğü ilk isimlerden biri olan Jack Wilshere, geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelerek yöneticilerle görüşmüştü. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre; Wilshere ile prensipte anlaşma sağlandı. İngiliz futbolcu, 1-2 hafta içerisinde son kararını vermek ve ailesiyle görüşmek için sarı lacivertli idarecilerden süre isteyerek ülkesine döndü. 
FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

David Ospina - Arsenal - Fanatik
Axel Witsel - TJ Quanjian - A Spor
Andre Gomes - Barcelona - Takvim
Jack Wilshere - Boşta - Takvim
Bas Dost - Sporting Lizbon - Fotomaç
Roman Neustadter - Spartak Moskova - Fanatik
Yannick Bolasie - Everton - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"