comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Andre Ayew transferinde rakip çıktı

24 Temmuz 2018, Salı 00:41
FB Transfer: Andre Ayew transferinde rakip çıktı

Fenerbahçe'nin Andre Ayew transferindeki son gelişmeleri Milliyet'ten Senad Ok, FutbolArena TV Transfer Gündemi Programı'nda aktardı. 

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarlarının son günlerde ismini en fazla telaffuz ettiği isimlerden Andre Ayew transferinde sarı lacivertlilere rakip var. Milliyet'ten Senad Ok, FutbolArena Transfer Gündemi Programı'nda Ayew transferindeki son gelişmeleri aktardı. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Andre Ayew, Fenerbahçe'ye geliyor mu?


Fenerbahçe'nin Andre Ayew transferinde rakiplerinin olduğunu söyleyen Senad Ok, "Fenerbahçe bir yandan UEFA ile görüşmeleri sürdürüyor. Fenerbahçe bonservisli oyuncu alamayacak gibi görünüyor. Bunu net ortaya koymak lazım. Kiralamaya geçtiğimizde ise maaş bütçesi, zararın azaltılması gibi hesap yapılıyor. Bir yandan UEFA ile görüşülüyor. UEFA'nın burada esneme yapma ihtimali söz konusu olabilir.  

"BAS DOST KADAR OLMAYABİLİR AMA..."
Senad Ok, Ayew için yüksek maliyet ve aşırı talep, Bas Dost kadar olmayabilir derken, burada da rakiplere dikkat çekti ve "Ancak orada da farklı rakipleri var Fenerbahçe'nin. Kesin bitti diyemem ama Comolli yakın zamanda birkaç oyuncu için İngiltere'ye gitti. Ayew de listede. Temas var ve görüşmelerde bir noktaya gelindi. Ancak kesin bitti diyemiyoruz. Çünkü başka isteyenler de var. " diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"