comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Ali Koç'un teknik direktör adayı Marco Rose

19 Mayıs 2018, Cumartesi 23:17
FB Transfer: Ali Koç'un teknik direktör adayı Marco Rose

Fenerbahçe'de Haziran ayında gerçekleşecek olan seçimde Başkan Adayı Ali Koç, Salzburg'u şampiyon yaşan 41 yaşındaki teknik direktör Marco Rose ile görüşüyor. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de, Süper Lig 34. haftasında oynanan Konyaspor maçının ardından teknik direktör Aykut Kocaman istifa sinyalini verirken, Başkan Adayı Ali Koç'un teknik direktör adayına FutbolArena ulaştı. Haziran ayında gerçekleşecek olan seçimde Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un teknik direktörlük adayı Marco Rose


Fenerbahçe'nin teknik direktörü kim olacak?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Konyaspor maçının ardından 2-3 gün içinde bir karar vereceğini söyleyerek istifa sinyali verirken, teknik direktör Ali Koç ise seçim öncesinde teknik direktör adayını belirledi. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Salzburg'u şampiyon yapan Marco Rose ile görüşüyor. 41 yaşındaki genç teknik adamın aynı zamanda Almanya Bundesliga takımlarından Leipzig de peşinde. 
AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?

Gerekli şeyleri ben kendi adıma düşünüp, doğrusu neyse yapacağım. Birkaç gün içinde de bunu yaparım. Şu an bunu konuşmanın bir anlamı yok. Büyük ölçüde kongreyle ilgili. Temel nedeni de şu: hem sayın başkan için hem de aday olan Sayın Koç için yolları açık olsun diye. Bir karar vereceklerse 1 senelik kontrat önlerine yük olmasın."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"