comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Ali Koç Semih Özsoy'dan Premier Lig'deki oyuncu için bilgi aldı

19 Ağustos 2018, Pazar 01:37
FB Transfer: Ali Koç Semih Özsoy'dan Premier Lig'deki oyuncu için bilgi aldı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Asbaşkan Semih Özsoy arasında, Yeni Malatyaspor maçı öncesi düzenlenen yemek organizasyonunda ilginç bir transfer diyalogu yaşandı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Giuliano'nun Al Nassr'a transferinin açıklamasının ardından gözler yeni gelecek futbolcuya çevrildi. Sarı Lacivertlilerin Yeni Malatyaspor ile deplasmanda oynadığı maçtan önce Fenerbahçe ve Yeni Malatyaspor yönetimlerinin katıldığı yemekte Ali Koç ile Asbaşkan Semih Özsoy arasında ilginç bir diyalog geçti. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Giuliano'nun yerine kimi transfer edecek?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri Yeni Malatyaspor yönetimiyle maç öncesinde yemekte bir araya geldiler. İki kulüp yöneticileri kamuoyuna dostluk mesajları verirken, Başkan Ali Koç ile Asbaşkan Semih Özsoy arasındaki bir diyalog dikkatlerden kaçmadı. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Asbaşkan Semih Özsoy'a Premier Lig'de oynanan bir maçta takip etikleri futbolcunun oynayıp oynamadığını sordu. Semih Özsoy da bilgiyi teyit ettikten sonra Ali Koç'a, "Evet oynadı başkanım." diye yanıt verdi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)