comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Adil Rami, Fenerbahçe'de kalacak mı? Transfer iddiası

24 Ocak 2020, Cuma 10:44
FB Transfer: Adil Rami, Fenerbahçe'de kalacak mı? Transfer iddiası

Fransız basını Fenerbahçe'de ayrılığı gündeme gelen Adil Rami için yeni bir iddia ortaya attı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de geleceği belirsizliğini koruyan Adil Rami, sarı lacivertli kulübün Simon Falette transferinden gelecek haberi bekliyor. Fransız basınına göre harcama limiti nedeniyle henüz lisansı çıkmayan Falette, Adil Rami'nin ayrılığındaki tek engel oldu.
 

Adil Rami, Fenerbahçe'den ayrılacak mı?


L'Equipe Gazetesi'nin haberine göre Kayserispor ile oynanan Türkiye Kupası maçının ilk 11'inde yer alan ve 90 dakika mücadele eden Adil Rami, sezona Fenerbahçe ile devam etmek zorunda kalabilir. Simon Falette'nin lisansını harcama limiti nedeniyle henüz çıkartamayan Fenerbahçe'de Adil Rami'nin değer kazandığı ifade edildi. Öte yandan Rami'nin Fenerbahçe'den ayrılmak istediği vurgulandı.

ADİL RAMİ'NİN PEŞİNDE OLAN KULÜPLER
Fransız oyuncunun ara transfer döneminde ABD ekipleri Chicago Fire, New York Red Bulls ve FC Dallas'ın gündeminde olduğu öne sürüldü. Aynı zamanda 2 İtalyan kulübün ve bir Çin takımının Adil Rami ile yakından ilgilendiği bildirildi. Adil Rami'nin Fenerbahçe'deki geleceğinin Simon Falette konusuyla netlik kazanacağı aktarıldı.

RAMİ FENERBAHÇE'DEN AYRILACAK MI?

Fenerbahçe yönetimi Adil Rami'nin menajeriyle yapılan görüşmeler neticesinde oyuncunun kendisine kulüp bulmasını istedi. Menajerinin kulüp arayışları devam ederken, Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre Serie A, Çin ve MLS'ten'ten Adil Rami için 4 teklif olduğu iddia edildi. 

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)