comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Transfer: Aatif Chahechouhe formayı Valbuena'ya bırakmayacak

17 Temmuz 2018, Salı 16:37
FB Transfer: Aatif Chahechouhe formayı Valbuena'ya bırakmayacak

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve gelecek sezonun hazırlıkları sürerken Philip Cocu, Aatif Chahechouhe'yi bir adım önde tutuyor. Aatif Chahechouhe formasını Valbuena'ya kaptıracak mı?

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken takım yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Lozan kentinde sürdürüyor. Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Aatif Chahechouhe ise formasını bırakmıyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe'de Aatif ilk 11'de oynayacak mı? (17 Temmuz Salı)


Fenerbahçe'de geçen sezon Aykut Kocaman'ın sıkça forma şansı verdiği Aatif Chahechouhe taraftarların eleştirisine  maruz kalmıştı. Takımdan gönderilmesi gündeme gelen Aatif Chahechouhe takımla yeni sezon hazırlıklarına başlamış ve oynadığı futbolla da göz doldurmuştu.

Geçen sezon az forma şansı bulan ama etkili de olan Mathieu Valbuena antrenmanlarda kötü bir grafik sergiledi. Dünkü basına açık çalışmada da sürekli bireysel oynayıp top kaybeden Valbuena ayağına da darbe aldı çalım atmak isterken sakatlandı. Durum böyle olunca kafasında Aatif Chahechouhe'yi düşünen Philip Cocu'nun ilk 11 tercihinin de bu oyuncudan yana olacağı belirtiliyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Aatif Chahechouhe, Fenerbahçe'den ayrılacak mı? (17 Temmuz Salı)


Geçen sezonki performansıyla eleştirilen Aatif Chahechouhe, yeni sezon öncesi Philip Cocu yönetiminde iyi bir hava yakaladıklarını söyledi.
Aatif Chahechouhe,"Yeni bir hocamız var. Bizimle yeni tanıştı. Bizi antrenmanlarda sürekli gözlemliyor. Benimle ilgili ne düşünüp düşünmediğini bilmiyorum. Sadece bize karşı çok dürüst davrandığını biliyorum. Yeni kurulan düzene uyum sağlamak durumundayız. Her anlamda kulüpte son derece iyi bir görüntü var" diye konuştu.

"BURADA ÇOK MUTLUYUM"

Takımdan ayrılıp ayrılmama konusunda da açıklamalar yapan Aatif Chahechouhe, "Hocamız bizi dinliyor ve her türlü detaya dikkat ediyor. Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmek bile istemiyorum. Burada olmaktan çok mutlu ve gururluyum" dedi.

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"