comScore
1 / 10

FB son dakika transfer haberleri 2019 (13 Haziran Perşembe)

FB transfer haberleri 2019 aramalarında günün öne çıkan gelişmeleri burada.

FutbolArena - FB son dakika transfer haberleri 2019 aramalarında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Fenerbahçe’de Ersun Yanal’ın raporu doğrultusunda devam eden transfer çalışmalarında son durumları burada bulabilirsiniz. Fenerbahçe haberleri, Fenerbahçe haberi oku, Son dakika Fenerbahçe haberleri 2019 gibi aramaların yanıtları burada.

2 / 10

Moses, Fenerbahçe’de kalacak mı?

<h2>Moses, Fenerbahçe’de kalacak mı?</h2>
Ersun Yanal ise Comolli ile yaptığı görüşmede, "Moses çok kaliteli bir oyuncu bu sezon çok daha faydalı olacağına inanıyorum. Kalması için ne gerekiyorsa yapılmalı" dedi. (Fanatik)
3 / 10

Fenerbahçe’de Ali Koç’un gündeminde ne var?

<h2>Fenerbahçe’de Ali Koç’un gündeminde ne var?</h2>
Ali Koç, pazar günü Mali Genel Kurul toplantısında kulübün FFP konusu, Fener Ol kampanyası, transfer çalışmaları ve ekonomik durumla ilgili üyelere bilgi verecek. Ardından UEFA’dan gelecek haberi bekleyecek. (Fanatik)
4 / 10

Zapata, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı?

<h2>Zapata, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı?</h2>
Zapata’nın menajeri Cordoba, "Zapata şu anda Copa America’da ve buraya konsantre olmuş durumda. Transfer tercihini yaparken önceliklerinden biri, 2-3 sene kalacağı bir takım seçmek. Ardından kulübü için savaşmak" ifadelerini kullandı. (Fanatik)
5 / 10

Edin Visca, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı?

<h2>Edin Visca, Fenerbahçe’ye transfer olacak mı?</h2>
Yönetime yeni bir sayfa açmak istediğini ileten Visca, yakın çevresine isyan etti: "Burada yapabileceğim her şeyi yaptım. Teklifler çok ciddi. Ne olursa olsun ayrılmak istiyorum." (Fanatik)
6 / 10

Fenerbahçe, Cristhian Stuani’yi transfer edecek mi?

<h2>Fenerbahçe, Cristhian Stuani’yi transfer edecek mi?</h2>
Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken eski oyunculardan Lugano sürpriz bir öneride bulundu. Lugano, Uruguaylı Cristhian Stuani’yi tavsiye etti. Yönetim, golcü oyuncunun araştırılması talimatını verdi. Girona’nın La Liga’dan düşmesiyle birlikte Stuani’nin 5 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi aktif hale geldi. Fenerbahçe transfere karar verirse, oyuncuyu Lugano ikna edecek. (Fanatik)
7 / 10

Fenerbahçe, Kolarov’u transfer edecek mi?

<h2>Fenerbahçe, Kolarov’u transfer edecek mi?</h2>
Fenerbahçe’nin transferde Roma forması giyen Kolarov ile kesin anlaşma sağladığı iddia edildi. Sarı lacivertlilerin Fejsa’yı da kadrosuna katmak üzere olduğu belirtildi. (Fotomaç)
8 / 10

FB son dakika transfer haberleri 2019

<h2>FB son dakika transfer haberleri 2019</h2>
Fenerbahçe’nin transferde ilgilendiği 3 futbolcu belli oldu. Lazio’da forma giyen Milan Badelj, Pachuca’dan Guzman ce sağ kanat oyuncusu Eduardo Sasha oldu. (Fotomaç)
9 / 10

Fenerbahçe, Tyler Boyd’’u transfer edecek mi?

<h2>Fenerbahçe, Tyler Boyd’’u transfer edecek mi?</h2>
Fenerbahçe’nin transferde sürpriz bir ismi gündemine aldığı iddia edildi. Sarı lacivertlilerin, Ankaragücü forması giyen Tyler Boyd’u transfer etmek istediği belirtildi. (Fotomaç)
10 / 10

Jailson ve Eljif Elmas, Fenerbahçe’den ayrılacak mı?

<h2>Jailson ve Eljif Elmas, Fenerbahçe’den ayrılacak mı?</h2>
Fenerbahçe’de transfer çalışmaları devam ederken bir yandan da takımdaki futbolculara gelen teklifler dikkat çekiyor. Sarı lacivertlilerde Eljif Elmas için Inter, Jailson için de Lazio devrede.