comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Son dakika - Aziz Yıldırım'dan Mahmut Uslu'ya şok! (30 Mart 2018)

30 Mart 2018, Cuma 19:53

Fenerbahçe'de Haziran ayında gerçekleşecek olan seçim öncesinde Serdar Ali Çelikler, Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu hakkında gündem yaratacak bir iddiada bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında gerçekleşecek olan seçim öncesinde Başkan Aziz Yıldırım da düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıkladı. Fenerbahçe'de günün haberleri ve 30 Mart 2018 FB Haberleri bölümünde taraftarlar şampiyonluk yarışı kadar seçime odaklanmış durumda.


Fenerbahçe'de bugün neler oldu?


Öte yandan Fenerbahçe'de seçim öncesinde Mahmut Uslu ie ilgili ise çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Fenerbahçe gündemiyle alakalı olarak bu sezon önemli iddialarda bulunan Serdar Ali Çelikler'den yeni bir iddia daha geldi. 

Life Plus kanalında konuşan Serdar Ali Çelikler, Aziz Yıldırım'ın seçilmesi halinde yeni yönetim listesine Mahmut Uslu'yu almayacağını söyledi. 
Serdar Ali Çelikler yaptığı açıklamada, "Duyduğum kadarıyla Aziz Yıldırım, yeni listeye Mahmut Uslu'yu almayacak. Ali Yıldırım ise kesin olarak olmayacak. Aziz Yıldırım'ın yeni yönetiminde Hakan Bilal Kutlualp olabilir." diye konuştu. 

AZİZ YILDIRIM'DAN MÜJDE

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sürdürdüğü projeler arasında Gebze'deki arazinin satın alınma işlemi tamamlandı. Yıldırım'ın Samandıra Tesisleri'nin bulunduğu bölgedeki askeri arazinin alınması konusunda da mutlu sona yaklaştığı ifade edildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.